رئیس فدراسیون فوتبال گفت: برای تخطی عده‌ای محدود نباید تماشاگران را از تماشای بازی تیم‌های مورد علاقه‌شان محروم کرد.

مهدی تاج

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مهدی تاج  رئیس فدراسیون فوتبال در نشست صیانت از ارزش های اخلاقی و فرهنگی ورزش اظهار داشت: برنامه و و هدف اصلی ما حفظ و ارتقا شرایط  لیگ فوتبال کشور است و نباید اجازه دهیم هیچ خدشه ای به آن وارد شود. فوتبال برای همه مردم محبوبیت دارد و مورد استقبال و توجه آنهاست و تمام گروه ها و جناح های سیاسی و ارزشی کشور با فوتبال میانه خوبی دارند.

نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا  افزود: فوتبال بخش عمده‌ای از جامعه را پوشش می‌دهد، ما ۵۶۰۰ مسابقه را در طول سال برگزار می کنیم که ممکن است در بین ‌آن در چند مسابقه هم مشکلی باشد که باید با بررسی لازم به یک استاندارد مطلوب برسیم.

رییس فدراسیون فوتبال ادامه داد: استادیوم‌ها مکانی است که به خاطر هیجان امکان دارد اتفاقات زیادی در آنها رخ دهد و در این بین تعدادی هم تخطی کنند ولی نباید به این بهانه تماشاگران اصلی و علاقمند محروم شوند.

وی تاکید کرد: در حوزه فوتبال  چیزی به نام تهدید نداریم‌ و از این مسیر به تنهایی کار درست نمی شود بلکه  باید با مدیریت، حواشی را از بین ببریم. ضمن اینکه  قابلیت هایی  از جمله کمیته اخلاق و کمیته انضباطی در فدراسیون داریم که در زمان خودش برای حفظ ارزش های فوتبال اقدام می کنند ولی در هر صورت مسئول اصلی حفظ شئون فوتبال در مسابقات، باشگاه ها هستند.

تاج با بیان اینکه بلیت فروشی در اختیار باشگاه‌هاست و فدراسیون و سازمان لیگ هیچ دخالتی ندارند اظهار داشت: باید به سمتی برویم که باشگاه‌ها امور اصلی را در دست بگیرند و در قبال آن پاسخگو باشند.

کد خبر 462764

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =