همشهری آنلاین : مردان ملی‌پوش تکواندو ایران با کسب ۲ مدال طلا، یک نقره و ۳ برنز توانستند عنوان نایب‌قهرمانی تورنمنت بین‌المللی صربستان را به نام خود ثبت کنند.

تکواندو

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، هجدهمین تورنمنت بین‌المللی صربستان در رده سنی بزرگسالان با حضور ۲۸۵ هوگوپوش امروز (یکشنبه - ۵ آبان) در شهر بلگراد برگزار شد.

تیم ملی تکواندو مردان ایران برای کسب امتیاز در راستای ارتقای رنکینگ المپیکی که سال پیش از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ - توکیو از اهمیت ویژه برخوردار است، با ۶ هوگوپوش در این رویداد حضور پیدا کرده است.

آرمین هادی‌پور (وزن ۵۸- کیلوگرم)، فرزان عاشورزاده (وزن ۶۳- کیلوگرم)، سروش احمدی (وزن ۶۸- کیلوگرم)، میرهاشم حسینی (وزن ۷۴- کیلوگرم)، سجاد مردانی (وزن ۸۷+ کیلوگرم) و سعید رجبی (وزن ۸۷+ کیلوگرم) هوگوپوشان اعزامی به این رویداد بودند.

در پایان این رقابت‌ها با کسب ۲ مدال طلا (احمدی و حسینی)، یک نقره (هادی‌پور)، ۳ برنز (عاشورزاده، مردانی و رجبی) و ۲۰ امتیاز مردان ایران موفق شدند عنوان نایب‌قهرمانی را کسب کنند؛ این رده‌بندی بر اساس مجموع تیمی مردان و زنان محاسبه شده است.

مکزیک با ۳ مدال طلا، یک نقره و ۲۴ امتیاز قهرمان شد و استرالیا با ۲ مدال طلا و ۱۴ امتیاز بر سکوی سومی ایستاد. تیم ملی تکواندو ایران در این رقابت‌ها تنها در بخش مردان نماینده داشت. هدایت این تیم بر عهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی‌محمد بسحاق و وحید عبدالهی به عنوان مربی است.

کد خبر 460647

پر بیننده‌ترین اخبار توپ و تور

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha