همشهری آنلاین: مدیر عامل، سرمربی و مدیر تیم پرسپولیس درباره مسایل مختلف مربوط به تیم با یکدیگر گفتگو داشتند و باشگاه از صبوری سرمربی و همکارانش و کلیه اعضای تیم در این ارتباط تقدیر و تشکر کرد.

كالدرون

حسین قدوسی مدیر روابط عمومی پرسپولیس اعلام کرد: در جلسه امروز یکشنبه محمد حسن انصاری فرد با گابریل کالدرون و افشین پیروانی، درباره مسایل مالی مربوط به تیم گفت و گو کرد.

در این نشست مدیر تیم و  سرمربی  از مدیرعامل درباره وضعیت و زمان پرداخت دستمزد های بازیکنان سوال کردند. در این ارتباط از سوی باشگاه مطالبی در باره برنامه‌های در دست اقدام تشریح  و زمانبندی تقریبی برای پرداخت ها اعلام شد.

 محمد حسن انصاری فرد همچنین خطاب به کالدرون گفت: شما هر بار که با هم جلسه داشتیم درباره مسایل مالی بازیکنان سوال و پیگیری کردید و درباره خودتان حرفی نزدید. این مساله واقعا جای تقدیر دارد و بسیار ارزشمند است. همانطور که گفتید دریافتی بازیکنان بین ۱۰ تا ۱۲ درصد بوده است در حالی که برخی  بابت فصل قبل هم  مطالباتی دارند. من از طرف باشگاه، بسیار ممنون هستم. از تعامل و صبوری شما، همکارانتان و دیگر اعضای تیم از جمله بازیکنان تشکر می‌کنم و باز تاکید می‌کنم که بسیار ارزشمند و قابل تحسین است که شما کمترین دریافتی را داشتید ولی در این باره با ما حرفی نزدید و فقط درباره وضعیت اعضای تیم می پرسید. مطمئن باشید معرفت شما، کادر فنی و بازیکنان و همه  اعضای تیم را جواب می‌دهیم.  

مدیرعامل پرسپولیس همچنین خاطر نشان کرد: مطمئن باشید، هواداران پرسپولیس هم این مسایل را می‌بینند و واکنش های متناسب و قدرشناسانه نسبت به تیم خودشان و عوامل ان دارند. این بسیار مهم و تاثیرگذار است که شما و بازیکنان با وجود این مشکلات مالی تمام تمرکز و تلاش خود را روی نتیجه گرفتن و تامین خواسته هواداران گذاشته اید. به باشگاه هم این فرصت را داده اید تا  برای حل چالش مالی چاره اندیشی موثر  داشته باشد. این یک واقعیت است که با توجه به شرایط موجود و کنونی نیاز داریم سطح درآمد باشگاه را به شکل قابل توجهی بالا ببریم تا از عهده هزینه ها و بدهی ها بر بیاییم و انشالله  بسیار امیدواریم که با برنامه ریزی های انجام شده اتفاقات خوبی از نظر افراش درآمدها  رخ دهد.  

انصاری فرد گفت :ما مذاکرات خوبی داشته ایم که در هیات مدیره هم بررسی شده و به توافق رسمی نزدیک است و انشالله چالش های مالی باشگاه هم با همکاری همه حامیان مالی مرتفع خواهد شد.

کد خبر 460622

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =