همشهری آنلاین: تیم فوتبال برایتن بدون حضور علیرضا جهانبخش با گل‌به‌خودی آخرین لحظه‌های بازیکن اورتون برابر این تیم به پیروزی رسید و تا رده ۱۲ جدول بالا آمد.

بازي لچه و يوونتوس هفته نهم سري آ

به گزارش همشهری آنلاین، در ادامه رقابت‌های هفته دهم لیگ برتر جزیره برایتن در ورزشگاه خانگی به دیدار اورتون رفت و سه بر دو پیروز شد. پاسکال گراس در دقیقه ۱۵ همبازی‌های جهانبخش را پیش انداخت اما گل‌به‌خودی آدام وبستر بازی را برای اورتون به تساوی کشاند. تیم دوم بندر لیورپول با گل دومینیک کالورت-لوین در دقیقه ۷۴ پیش افتاد تا کابوس شکست بر اردوی برایتن سایه افکند.

این پایان کار نبود و برایتن به پشتوانه تماشاگران خودی در دقیقه ۸۰ با پنالتی نیل ماپی نتیجه را در عدد دو مساوی کرد. در شرایطی که به نظر می‌رسید دو تیم به تساوی رضایت داده‌اند، یک گل‌به‌خودی دیگر نتیجه را عوض کرد. لوکاس دینیه، دفاع ملی‌پوش فرانسوی اورتون به اشتباه توپ را درون دروازه خودی فرستاد تا برایتن سه امتیاز بازی را از آن خود کند و با ۱۲ امتیاز تا رده ۱۲ بالا بیاید.

در دیگر بازی‌های امروز واتفورد و بورنموث به تساوی بدون گل رسیدند و وستهم با نتیجه مساوی یک بر یک برابر شفیلدیونایتد متوقف شد. رابرت اسنودگراس دقیقه ۴۴ برای چکش‌ها گل زد و لیس موست با گل دقیقه ۶۹ شادی را به اردوی شفیلد آورد. هر دو تیم چهار ضربه در چارچوب داشتند با این تفاوت که وستهم ۶۲ درصد مالک توپ و میدان بود، ۱۰ کرنر زد و حدود ۲۰۰ پاس بیش از حریف داد.

در بازی دوم از هفته نهم سری‌آ ایتالیا هم یوونتوس از ساعت ۱۶:۳۰ امروز مهمان لچه بود و در پایان به نتیجه‌ای بهتر از تساوی یک بر یک نرسید. پائولو دیبالا در دقیقه ۵۰ از روی نقطه پنالتی تورینی‌ها را پیش انداخت و لچه شش دقیقه بعد با ضربه پنالتی متئو مانکاس بازی را به تساوی کشاند. به این ترتیب، یووه بدون حضور کریس رونالدو از ۲۵ ضربه سمت دروازه لچه، فقط چهار توپ در چارچوب زد و با ۲۳ امتیاز صدرنشین باقی ماند. لچه در رده ۱۶ ایستاده است.

در بازی اول این هفته سری‌آ ساسولو با یک گل میزبان خود هلاس ورونا را از پیش رو برداشت تا پس از سه شکست پیاپی، مزه برد را بچشد. ساسولو که یک بازی کمتر انجام داده، با هشت بازی و ۹ بازی در رده ۱۳ جدول قرار دارد. با تساوی یووه، این فرصت برای اینترمیلان فراهم شده تا با بردن پارما در ورزشگاه خانگی صدر جدول را پس بگیرد. هر چند بازی این دو تیم تا پایان نیمه اول دو بر یک به نفع مهمان است.

کد خبر 460560

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =