همشهری آنلاین: سرمربی تیم فوتبال سپاهان نسبت به کسانی که به او در ورزشگاه توهین می‌کنند، واکنش شدیدی نشان داد.

باشگاه پرسپولیس از قلعه‌نویی شکایت می‌کند

به گزارش ورشه سه، امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان پس از تساوی تیمش مقابل سایپا در نشست خبری حاضر شد و در مورد بازی گفت: نمی‌خواهم راجع به بازی صحبت کنم، چون نمی‌دانم باید چه بگویم. در نیمه دوم یک فوتبال زیبا ارائه کردیم. امروز فوتبال ما را دو امتیاز جریمه کرد.

او با تبریک به صادقی بیان کرد: امروز بدون حضور پیام نیازمند در نیمه دوم هم می‌توانستیم رکورد بزنیم، چون روند بازی به گونه‌ای بود که روی دروازه حریف بودیم. در چنین شرایطی وقتی توپ‌ها گل نمی‌شود، چه کار باید کنیم؟ از عملکرد تیم در نیمه دوم راضی‌ام، ولی نتوانستیم گلزنی کنیم. فکر نمی‌کنم دروازه‌بان سایپا دیگر بتواند چنین عملکردی داشته باشد.

از نتیجه ناراحتم، اما از نوع فوتبالی که ارائه کردیم، لذت می‌برم. امروز یک پنالتی برای ما گرفته نشد. متاسفانه فشارهایی می‌آورند. قطار سپاهان به راه افتاده و برخی آقایان می‌خواهند اینگونه ضرر ببینیم.

از قلعه نویی در رابطه با هشت بازی گل نخوردن و رکورد نیازمند پرسیده شد. او در این رابطه افزود: پیام یکی از دروازه‌بان‌های خوب تاریخ ایران است و از نظر اخلاقی هم یکی از بهترین‌هاست و به هر جایی که برسد، حقش است. در نیمه دوم با تغییری که ایجاد کردیم، حملات زیادی داشتیم و مهدی‌زاده هم خوب بازی کرد. امروز موقعیت‌های عجیبی گل نشد و این برایم جای تعجب داشت. ما از اول هم به دنبال کلین‌شیت نبودیم و حالا هم نیستیم.

قلعه‌نویی درباره شعارهایی که علیه او در برخی ورزشگاه‌ها داده می‌شود و اینکه آیا فکر می کند که این شعارها سازماندهی شده است، تاکید کرد: من مطمئنم. اشاره هم کردم. یک تیمی، اتاق فکر درست کرده است و کارشان همین است. جالب است که هم تیم ها بعد از بازی می آیند می گویند، این لیدر منتسب به فلان تیم است. همه می گویند این را بلااستثنا. این اتاق فکر به نظرم تاثیر گذاشت و پنالتی را برای ما نگرفتند. البته بیرون از مجموعه فدراسیون است.

قلعه نویی در مورد داوری افزود: به داوری هم خسته نباشید می گویم. این داوران آینده داوری ایران هستند و همان طور که من اشتباه می‌کنم، آنها هم اشتباه می‌کنند. ولی ما باید حواس‌مان باشد؛ این آقایان یک اتاق فکر راه انداخته اند و جالب است؛ خدا شاهد است قبل از مسابقه می‌گویند که فلان لیدر در فلان جایگاه به شما توهین می‌کند و این اتفاق هم رخ می‌دهد و لید جایگاه روبرو مثلا به شما کاری ندارد. اشکالی ندارد. به نظرم کسانی که این حرف ها را می زنند، لقمه و نطفه‌شان ایراد دارد و این برمی‌گردد به خودشان و خانواده‌ای که ندارند. معمولا کسی که خانواده داشته باشد و بداند پدرش کیست، این الفاظ را نمی گوید. من هم تقدیم می کنم به خودشان و خانواده های نداشته اشان. امیدوارم پدرشان را هم پیدا کنند.

وی در پایان در رابطه با استقبال کم هواداران بیان کرد: از هواداران سپاهان ممنونم. سپاهان مدیون این هواداران و متعلق به آنها است و امیدوارم کاری کنیم که حداقل طبقه پایین ورزشگاه پر شود. آنها امروز ۹۰ دقیقه و حتی پس از بازی ما رو تشویق کردند.

کد خبر 460439

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =