همشهری آنلاین: مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به رصد لحظه به لحظه شهر تهران و آماده‌باش تمامی نیروهای خدمات شهری در پی بارش‌ها، تاکید کرد: خوشبختانه با پیش بینی‌هایی که از قبل انجام شده آماده بارش‌های بیشتر در پایتخت هستیم.

باران

اصغر عطایی سخنگوی شورای شهر تهران در گفتگو با ایسنا، گفت: بر اساس پیش‌بینی سازمان هواشناسی بارش‌های دیروز و صبح امروز، جمعه ۳ آبان پیش درآمد هستند؛ هرچند که حجم خوبی از بارش را به همراه داشتند و از عصر جمعه تا روز سه شنبه بارش‌ها ادامه خواهد داشت، اما خوشبختانه با پیش بینی‌هایی که از ماه‌ها قبل انجام شده مشکل خاصی نخواهیم داشت.

وی افزود: هر چه جلوتر می‌رویم با رصد لحظه به لحظه‌ای که از سطح شهر داریم اندک معایب کوچک نیز شناسایی و برطرف می‌شوند و تاکنون نیز هیچ گزارشی از آبگرفتگی که در سطح شهر ایجاد مشکل کند، نداشته‌ایم که این نشان از آمادگی، اقدام به موقع نیروها و پیش بینی‌های لازم در سطح شهر تهران است.

وی تاکید کرد: شاید موارد اندکی از بروز آبگرفتگی در نهرهای کوچک داشته‌ایم که خیلی سریع برطرف شده و مشکل آبگرفتگی که شهر را تحت تاثیر قرار دهد، نداشته‌ایم. بی‌تردید همه نیروهای خدمات شهری تهران تا پایان بارش‌ها در آمادگی کامل هستند و به صورت مستمر شهر پایش خواهد شد.

کد خبر 460376

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =