همشهری آنلاین: کنفدراسیون فوتبال آسیا بابت حضور پرسپولیس در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا سال ۲۰۱۹ مبلغ ۲۸۵ هزار دلار به این باشگاه پرداخت کرد که نحوه هزینه کردن آن اعلام شد.

پرسپولیس

حسین قدوسی، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در گفتگو با مهر، درباره مبلغ دریافتی باشگاه پرسپولیس از کنفدراسیون فوتبال آسیا بابت حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا سال ۲۰۱۹ گفت: در ابتدا باید بگویم چیزی برای پنهان کردن وجود ندارد. اگر می‌خواستیم این موضوع را اعلام نکنیم از فدراسیون فوتبال هم می‌خواستیم صحبتی درباره آن انجام ندهد و خودمان هم حرفی درباره‌اش نمی‌زدیم.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس افزود: این مبلغ بطور دقیق ۲۸۵ هزاردلار بوده است که AFC طبق جدولی که بابت صعود به لیگ قهرمانان آسیا و برد در بازی‌های این مسابقات به تیم‌های شرکت کننده اهدا می‌کند.

وی درباره نحوه دریافت این مبلغ و چگونگی پرداخت بدهی‌های باشگاه تصریح کرد: پول را به دلار دریافت کردیم. قرار است طبق برنامه قبلی این مبلغ را صرف هزینه‌های جاری و بخشی از آن را به بدهی‌های گذشته خود اختصاص دهیم.

قدوسی در پایان خاطرنشان کرد: جا دارد از تمام مسئولانی که توانستند همکاری لازم را انجام دهند تا این پول  را در اختیار بگیریم داشته باشم. قطعا این پول می تواند بخشی از مشکلات را حل کند.

کد خبر 460179

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار