همشهری آنلاین: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: امروز دشمنان با یک ملت کاملاً منسجم، آگاه و متحد پشت سر نیروهای مسلح توانمند، دارای قدرت دفاعی متکی به خود و بسیار قوی که بارها آن را آزمودند، مواجه هستند.

امیر حاتمی

امیر سرتیپ امیر حاتمی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت اظهار داشت: همانطور که بارها گفته شده آنها در این دوره اخیر تلاش زیادی کردند که به ملت ایران فشار وارد کرده و از تمامی حقوق خودشان محروم کنند به این امید که بتوانند بین صفوف ملت، دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران اختلالی ایجاد کرده و از آن سوءاستفاده کنند.

وی افزود: اما با توجه به شناختی که ملت عزیز ما از عمق کینه و خصومت دشمن دارند، آنها تا به امروز نتوانسته‌اند کاری انجام بدهند. آنها امروز با یک ملت کاملاً منسجم، آگاه و متحد پشت سر یک نیروهای مسلح توانمند، دارای قدرت دفاعی متکی به خود و بسیار قوی که بارها آن را آزمودند، مواجه هستند.

وزیر دفاع بیان کرد: بلاتردید اگر آنها اشتباهی انجام دهند پاسخی خواهند گرفت که سرافکندگی اش برای آنها بسیار بیشتر از سرافکندگی اقدامات قبلی آنها خواهد بود.

امیر حاتمی عنوان کرد: آنها در موضوع توقیف کشتی جمهوری اسلامی اشتباه عمل کردند، بدون تردید و با قدرت تمام در لحظه اول تجاوز آنها را پاسخ دادیم، از این پس هم به همین ترتیب خواهد بود. بیشتر به نظر می آید که یک بلوفی است برای خروج از این سرافکندگی که در این دوره‌ها برای آنها ایجاد شده است.

آماده مقابله با هرگونه تهدید و زیاده‌خواهی هستیم

وی خاطرنشان کرد: آن چیزی که به ما مربوط است این است که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی برای دفاع از مردم عزیز و برای دفاع از مرزهای جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با هرگونه تهدید و زیاده‌خواهی با قدرت تمام و متکی به توان خود آماده است و بلا تردید تحت فرماندهی، فرمانده معظم کل قوا پاسخ قاطع به هرگونه تهدیدی را خواهد داد.

کد خبر 460127

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار