همشهری آنلاین: حسین‌زاده از حضور ۱۶۴ شرکت داخلی و خارجی در ششمین نمایشگاه بین‌المللی کیف، کفش، چرم و صنایع وابسته خبر داد.

نمايشگاه چرم

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج. ا.ایران، همزمان با روز ملی صادرات ششمین نمایشگاه بین‌المللی کیف، کفش، چرم و صنایع وابسته با حضور سرپرست معاونت صنایع وزارت صمت، سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ایران آغاز به کار کرد.

بر اساس این گزارش بهمن حسین‌زاده مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی‌ایران در مراسم افتتاحیه ششمین نمایشگاه بین‌المللی کیف، کفش، چرم و صنایع وابسته گفت: در این دور از نمایشگاه ۱۶۴ شرکت داخلی و خارجی حضور دارند.

وی با اعلام اینکه این نمایشگاه در ۱۴ هزار متر مربع برگزار می‌شود، افزود: مجموعا ۴ سالن ۴۰، ۴۱، ۴۳ و ۴۴ میزبان غرفه‌های مرتبط با ششمین نمایشگاه بین‌المللی کیف، کفش، چرم و صنایع وابسته هستند.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به برگزاری این نمایشگاه همزمان با روز ملی صادرات اشاره کرد و گفت: فضای مناسبی در این رویداد در اختیار تولید کنندگان داخلی کیف، کفش و چرم قرار گرفته تا بتوانند میزان صادرات کالاهای خود به کشورهای خارجی را افزایش دهند و بتوانند نقش صنعت چرم در صادرات غیر نفتی را پررنگتر کنند.

وی در پایان با یادآوری درخشش فعالان این حوزه در نمایشگاه مسکو، اظهار داشت: حضور در نمایشگاه‌های خارجی این چنین فرصت ویژه‌ای برای فعالان صنعت چرم کشور فراهم می‌کند تا حجم صادرات این صنعت را افزایش دهند.

ششمین نمایشگاه بین‌المللی کیف، کفش، چرم و صنایع وابسته از ۲۹ مهر تا ۲ آبان از ۹ صبح تا ۱۷ در محل دائمی نمایشگاههای بین‌المللی ایران میزبان بازدیدکنندگان است.

کد خبر 459810

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =