ساخت نخستین شهرک پرورش ماهیان زینتی کشور در محلات، با صرف اعتباری بیش از ۶ میلیارد تومان از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری به استان مرکزی مصوب شد که ۳ میلیارد تومان آن تاکنون تخصیص پیدا کرده و هزینه شده است.  

ماهی زینتی مرکزی

به گزارش همشهری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان محلات از تخصیص ۱۵ میلیارد ریال اعتبار دیگر برای ادامه روند ساخت این شهرک خبر داد و افزود: این میزان اعتبار برای این طرح اشتغالزا اعلام شده است و سعی می‌شود بتوان با این اعتبار کار تامین برق، تأسیسات و... این پروژه را انجام داد.   «احمد رضا جعفری» اظهار کرد: این طرح از سال ۹۴ در زمینی به مساحت ۱۷ هکتار در شهرستان محلات آغاز شده و هم اکنون در حال ساخت است. وی ادامه داد: در حال حاضر این پروژه از ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است و عملیات شبکه برق، گاز و آب آن تا پایان سال به اتمام می‌رسد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان محلات عنوان کرد: در این شهرک ۲۴ واحد پرورش ماهیان زینتی با ظرفیت تولید ۱۰ میلیون قطعه ماهی راه اندازی می‌شود.  وی اظهارکرد: یکی از دلایل کند پیش رفتن ساخت این طرح تاکنون تخصیص پیدا نکردن به موقع اعتبارات بوده است که در صورت تامین منابع مالی به زودی به بهره برداری می‌رسد.  

کد خبر 459755

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =