همشهری‌آنلاین: معاون خدمات شهری شهرداری تهران از استقرار ۴ هزار و ۳۱۰ نیروی خدمات رسان در مرزها و کشور عراق به منظور برگزاری مراسم اربعین تا ۳۰ مهرماه خبر داد.

خدمات‌دهي نيروهاي شهرداري تهران در اربعين

مجتبی یزدانی در گفت‌وگو با شهرنوشت ضمن اعلام این خبر گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده شهرداری‌های تهران، رشت، همدان و اصفهان هزار و ۴۴ نیروی انسانی، ۵۰ دستگاه انواع ماشین آلات خدماتی، ۸۶ چشمه سرویس بهداشتی و ۹ اکیپ آتش نشانی را در شهر کربلا مستقر کردند.

او ادامه داد: هزار و ۵۵ نیروی انسانی، ۳۸ دستگاه انواع ماشین آلات خدماتی، ۱۲۰ چشمه سرویس بهداشتی و ۵ اکیپ آتش نشانی نیز با هماهنگی شهرداری های تهران، مشهد و کرج در شهر نجف اشرف حضور دارند.

به گفته رئیس کمیته خدمات شهری ستاد اربعین کل کشور،  شهرداری تهران با ۱۰۰ نیروی انسانی، دو دستگاه خودروی خدماتی و یک اکیپ آتش نشانی مسئولیت خدمات رسانی در شهر کوفه را برعهده دارند.

یزدانی تصریح کرد: همچنین با همکاری شهرداری های تهران و قم ۱۰۰ نیروی انسانی به همراه هزار و ۵۰۰ نیروی مردمی داوطلب سازماندهی شده و ۲ اکیپ کامل آتش نشانی به زائران در مسیر پیاده روی نجف تا کربلا خدمات ارائه می دهند.

او گفت: ۲ هزار و ۳۱۰ نیروی انسانی، ۹۷ دستگاه انواع خودروی خدماتی، ۲۱۸ چشمه سرویس بهداشتی و ۱۶ اکیپ آتشنشانی از ۱۳ تا ۳۰ مهرماه برای خدمات‌رسانی به زائران در کشور عراق مستقر هستند.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در پایان با اشاره به تعداد کلی نیروهای مستقر در مرزها و کشور عراق عنوان کرد: درمجموع، ۴ هزار و ۳۱۰ نیروی انسانی، ۲۸۴ دستگاه انواع ماشین آلات خدماتی و ۴۲ اکیپ آتش نشانی در حال خدمات‌رسانی به زائران در مرزها و کشور عراق هستند.

کد خبر 458639

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =