همشهری آنلاین: رئیس دفتر رئیس جمهور تاکید کرد: مجموعه دولت خدمت به زائران اباعبدالله الحسین (ع) را وظیفه خود می‌داند و در این جهت از هیچ تلاش مضایقه نخواهد کرد. وی گفت زائرین امسال اربعین نسبت به سال قبل سه برابر شده است.

واعظي

به گزارش ایرنا، محمود واعظی ۱۸ مهر در بازدید مرز از مهران اظهار داشت: امکانات تمامی دستگاه‌های اجرایی برای رفع مشکلات و خدمت به زائران بسیج شده و در این مسیر پرافتخار از هیچ تلاشی کوتاهی نمی کنیم.

واعظی با اشاره به بازدید خود از مرز مهران تاکید کرد: همه ارگان ها و مسئولان استان ایلام فعال و در حال خدمتگذاری به زائران هستند و با وجود حجم عظیم جمعیت و ترافیک در مقایسه با سال‌های قبل کمترین مشکلی در تردد مشاهده می‌شود و در گفت‌وگویی که با زائران داشتیم آنان از تردد و خدمات ارائه شده رضایت دارند.

رئیس دفتر رئیس جمهور یادآور شد: خوشبختانه شمار زائرین نسبت به سال قبل سه برابر شده است و از روز گذشته تاکنون ۱۸۰ هزار نفر از مرز مهران خارج شده و پیش‌بینی می‌شود این آمار امروز به ۲۰۰ هزار نفر برسد.


رییس دفتر رییس جمهور، اربعین را یک راهپیمایی بزرگ و یک اجتماع مذهبی، دینی و سیاسی توصیف کرد و گفت: اربعین افتخار بزرگی برای جهان اسلام و نشان دهنده وحدت امت اسلامی است، بدون شک کلیه مسائل و مشکلات جهان اسلام با اتحاد و همدلی برطرف می شود.


وی افزود: خوشبختانه امنیت در تمامی مرزهای کشور برقرار است و از دولت و مردم عراق به خاطر اجازه حضور زوار تشکر می‌کنیم.


وی ادامه داد: اکنون خیل عظیم زائران از مرز بین المللی مهران تردد می کنند و همدلی بسیار خوبی در بین مسئولان استان وجود دارد و همه مردم استان ایلام در خدمت زائران سراسر کشور هستند.

کد خبر 458298

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =