همشهری آنلاین: برای اولین بار در تاریخ کشور تیم منتخب موتور ریـس ایران برای شرکت در مسابقات موتور ریس سوپرکاپ آسیا عازم کشور تایلند می‌شود.

موتور ريس

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، مسابقات موتور ریس سوپر کاپ آسیا از روز یکشنبه ۲۱ مهر ماه در ​شهر ناخون چویی تایلند برگزار خواهد شد و تیم منتخب موتور ​ریس کشورمان برای اولین بار در تاریخ مسابقات موتورسواری کشور در این مسابقه بین‌المللی حضور می‌یابد.

این تیم متشکل از  مهدی جابری، سلمان عضایی، حمید محسنی و علی باصری، از نفرات برتر و آماده موتور ریس کشورمان می‌باشد که در کلاس R۱۵ با سایر رقیبان آسیایی خود به رقابت خواهند پرداخت.  

مهران همتیان، رئیس بخش موتورسواری فدراسیون به عنوان سرپرست و سرمربی و سهند دلداده نیز به عنوان مدیر فنی، این تیم را همراهی خواهند کرد.

شایان ذکر است یکی از اهداف اعزام تیم‌های موتور سواری و اتومبیلرانی به اینگونه مسابقات تحقق سیاست‌های فدراسیون ​و تعامل با سایر کشورها به منظور ارتقاء سطح کیفی ورزشکاران و ایجاد انگیزه و ترغیب ورزشکاران برای کسب تجربه و همچنین آشنایی بیشتر با قوانین و مقررات بین‌المللی جدید است.

کد خبر 458184

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

دیدگاه خوانندگان