همشهری آنلاین: مسابقات بین‌المللی تنیس جوانان پس از یک هفته برگزاری به میزبانی هیات تنیس فارس با معرفی نفرات برتر و برگزاری مراسم اختتامیه پایان یافت.

صفي- چراغي

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس، در آخرین روز پیکارهای بین‌المللی تنیس جوانان در شیراز، دختران کشورمان در فینال به مصاف حریفان خود رفتند.

در فینال بخش انفرادی مشکات‌الزهرا صفی از ایران با نتیجه ۲ بر ۱‌ مقابل درسا چراغی به برتری رسید و قهرمان شد، چراغی در جایگاه دوم ایستاد و ماندگار فرزامی، دیگر نماینده ایران به همراه تنیسوری از لهستان عنوان سوم مشترک را از آن خود کردند.

در بخش ‌دو ‌نفره زوج لهستان و ترکیه در جایگاه نخست ایستاد، زوج مهتا خانلو و مشکات‌الزهرا صفی از ایران نایب قهرمان شد و تیم‌ ترکیه به همراه تیم درسا چراغی و فاطمه سادات زنجانی از ایران سوم شدند.

در بخش پسران نیز نماینده روسیه مقابل تنیسوری از چک به پیروزی رسید و قهرمان شد، بازیکن چک در جایگاه دوم ایستاد و آریا روغنی و امیرمحمد کچبی سوم مشترک شدند.

در بخش دو نفره تیم ایران با ترکیب سینا مقیمی و امیرمحمد کچبی با پیروزی ۲ بر ۱  مقابل  آرین اسماعیل‌پور فلاح از ایران و کیان کاظمی از آلمان عنوان قهرمانی را به دست آورد و تیم‌های معین معظم و سیاوش شیردل و امیرمحمد جمشیدی و آریا روغنی در جایگاه سوم مشترک ایستادند.

در جدول اصلی بخش پسران ۳۲ تنیسور از کشورهای ایران، اوکراین، بلاروس، مالی، آلمان و چک و در بخش دختران ۲۹ تنیسور از کشورهای ایران، بلژیک، ترکیه و لهستان حضور داشتند.

سرداوری این دوره از رقابت‌ها بر عهده امین مهدویان، داور نشان سفید کشورمان بود.

کد خبر 457914

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار