همشهری آنلاین: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پیامی با گرامی داشت هفته نیروی انتظامی، تولید و استقرار امنیت اجتماعی پایدار و مردم پایه در ایران اسلامی را مرهون مجاهدت های خالصانه و ایثارگرانه کارکنان بی ادعای نیروی انتظامی دانست.

امیر حاتمی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت دفاع،  سرتیپ امیر حاتمی روز شنبه در این پیام پیشرفت‌های اخیر سازمان مقتدر نیروی انتظامی در ابعاد مختلف فرهنگی،  انسانی، تجهیزات، روش‌ها، فرآیندها، روزآمدی، پاسخگویی و ... را مرهون انگیزه و اراده والا، تلاش‌های خستگی‌ناپذیر فرمانده و آحاد مدیران و فرماندهان پرتلاش، مجاهد و مومن نیروی انتظامی عنوان کرد.

وی نقش امنیت سازی نیروی انتظامی در پرتلاطم ترین دوران مبارزه ایران اسلامی با استکبار جهانی به سرکردگی شیطان بزرگ آمریکا و رژیم اشغالگر قدس و اذنابش از یک سو و بالندگی، عزت و سربلندی نظام اسلامی در گام اول انقلاب را از سوی دیگر ستودنی و قابل قدردانی دانست.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تصریح کرد: نیروی انتظامی سرافراز با تاسی از تعالیم مکتب روح بخش اسلام عزیز و رهنمودهای پیامبر گونه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و خلف صالحش مقام معظم رهبری و فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای عزیز (مدظله‌العالی)  توانسته است به عنوان الگویی موفق از سازمانی مقتدر، مردمدار، مهربان، اعتمادبخش و ولایت مدار،  نزد آحاد مردم بصیر و آگاه کشورمان از جایگاهی ویژه و از سرمایه اجتماعی ارزنده‌ای برخوردار باشد.

حاتمی در این پیام نقش‌آفرینی تعیین کننده و بی‌محابای نیروی انتظامی در مبارزه بی‌امان و قانون مدار با ناامن کنندگان امنیت اجتماعی، اشرار و قاچاقچیان، مجرمان، خلافکاران و متجاوزان به حقوق آحاد جامعه را در استقرار امنیت پایدار قابل قدردانی دانست.

وی با ‌تجلیل از مجاهدت‌های پنهان و آشکار این نیرو در عرصه‌های متنوع و خطیر ماموریتی، با تعظیم به مقام شامخ شهیدان و ایثارگران این نیروی فداکار و با آرزوی سربلندی و موفقیت های روزافزون برای ‌نیروی مقتدر و افتخارآمیز انتظامی، آمادگی خود را در تعامل و هم‌افزایی با این نیرو برای تجهیز به بهترین محصولات دفاعی اعلام داشت.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: وزارت دفاع به عنوان سازمان پشتیبانی کننده از نیروهای مسلح مقتدر کشورمان از هیچ کوشش و تلاشی در جهت حمایت از نیروی انتظامی سربلند در اجرای ماموریت‌های خطیر ملی فروگذار نخواهد کرد و برادرانه  دست در دست پلیس،  ایران اسلامی را به سمت قله‌های پیشرفت و تعالی یاری خواهد داد.

کد خبر 457631

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی