همشهری آنلاین: سخنرانی رئیس‌جمهور کشورمان در هفتاد و چهارمین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های جهان داشت.

روحاني سازمان ملل

ایسنا نوشت: خبرگزاری آسوشیتدپرس با اشاره به سخنرانی حسن روحانی نوشت که رئیس‌جمهور ایران در طی سخنرانی‌اش آمریکا را به "تروریسم اقتصادی بی‌رحمانه" و "دزدی دریایی بین‌المللی" متهم کرده است.

 پایگاه خبری فایننشال پست با تیتر "آمریکا برای دست‌یابی به توافق با ایران باید بهای بیشتری بپردازد"، آن بخش از سخنان روحانی که در خصوص شرایط مذاکره با آمریکا سخن می‌گفت را منتشر کرده است.

شبکه خبری راشا تودی با با تیتر "در هرجا که آمریکا قدم بگذارد، تروریسم توسعه می‌یابد" به بازنشر سخنرانی رئیس‌جمهور کشورمان در مجمع عمومی سازمان ملل پرداخته است.

"ایران تحت فشار آمریکا مذاکره نخواهد کرد" تیتر انتخابی خبرگزاری رویترز برای پوشش سخنرانی حسن روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل بوده است. این خبرگزاری همچنین سخنان روحانی در خصوص برجام را به طور کامل منتشر کرده است.

خبرگزاری بلومبرگ نیز با اشاره به صحبت‌های حسن روحانی نوشت که ایران با وجود تحریم‌ها به مذاکره با ترامپ نمی‌پردازد.

شبکه فاکس نیوز نیز با اشاره به سخنرانی رئیس‌جمهور کشورمان نوشت که روحانی آمریکا را به تروریسم اقتصادی متهم کرده و احتمال مذاکره با این کشور را به کلی رد کرده است.

خبرگزاری صهیونیستی اورشلیم پست  با تیتر "یک اشتباه می‌تواند آتشی بزرگ را برافروزد" به انتشار سخنان رئییس‌جمهور کشورمان پرداخته است.

کد خبر 456374

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار