همشهری آنلاین: سعید عبدولی به مرحله نیمه نهایی وزن ۸۲ کیلوگرم رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان در قزاقستان راه یافت.

محمد بنا- سعيد عبد ولي

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، مسابقات چهار وزن نخست پیکارهای کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی جهان از صبح روز شنبه (۲۳ شهریور) در شهر نورسلطان کشور قزاقستان در حال برگزاری است و سعید عبدولی در وزن ۸۲ کیلوگرم به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

نتایج کشتی‌گیران کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۵۵ کیلوگرم پویا ناصرپور در دور نخست با نتیجه ۸ بر ۰ شریف کلیچ از ترکیه را مغلوب کرد، اما در دور بعد با همین نتیجه مقابل الهام بهرام‌اف، قهرمان آسیا از ازبکستان شکست خورد و با توجه به مغلوب شدن این حریف در دور بعد مقابل حریف ژاپنی، از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۶۳ کیلوگرم میثم دلخانی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۴ بر ۲ مغلوب استپان ماریانیان، دارنده مدال طلای جهان از روسیه شد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند در گروه بازنده‌ها برای کسب مدال برنز به کار خود ادامه دهد.

در وزن ۷۲ کیلوگرم امین کاویانی‌نژاد در دور اول با نتیجه ۹ بر ۱ مقابل لوری لومادزه از گرجستان مغلوب شد و با توجه به شکست این حریف در دور بعد، کاویانی‌نژاد هم از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۸۲ کیلوگرم سعید عبدولی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۹ بر ۰  پیتر نوواک از چک را از پیش رو برداشت و در دور سوم در مصاف با ادلان آکیف، دارنده مدال برنز اروپا از کشور روسیه با نتیجه ۲ بر ۱ به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. عبدولی در این مرحله به مصاف رفیق حسین‌اف از کشور آذربایجان می‌رود.

دیدارهای نیمه نهایی عصر همین روز برگزار می‌شود.

کد خبر 454885

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =