همشهری آنلاین: کارشناس هواشناسی گفت: در روز تاسوعا دامنه‌های جنوبی استان ابری تا قسمتی ابری خواهد بود و در برخی از ساعات بارندگی خواهیم داشت، اما برای روز عاشورا شرایط مناسب تر شده و دامنه‌های جنوبی استان کاهش ابر خواهد داشت.

بارش 33 میلی متری در انزلی/ کاهش ابرناکی هوا در روز عاشورا

یوسف میره جینی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به آغاز بارش‌ها در گیلان، اظهار کرد: از صبح روز گذشته بارش باران در جلگه افزایش یافت و بندر انزلی با ۳۳ میلی متر و بندر کیاشهر با ۲۵ میلی متر بیشترین بارندگی را داشتند.

وی با بیان اینکه بارندگی‌های تناوبی تا پایان هفته در استان ادامه خواهد داشت، افزود: برای امروز آسمانی ابری و مه آلود همراه با کاهش نسبی دما خواهد بود و در برخی از نقاط بارندگی پیش بینی می شود.

کارشناس هواشناسی با اشاره به وضعیت جوی روزهای دوشنبه و سه شنبه، ادامه داد: در روز تاسوعا دامنه های جنوبی استان ابری تا قسمتی ابری خواهد بود و در برخی از ساعات بارندگی خواهیم داشت، اما برای روز عاشورا شرایط مناسب تر شده و دامنه های جنوبی استان کاهش ابر خواهد داشت.

میره جینی، رودبار را با ۲۷ درجه گرم ترین نقطه استان و جیرنده و دیلمان را با ۱۳ درجه خنک ترین نقطه استان طی امروز دانست و خاطرنشان کرد: بیشینه و کمینه دمای شهر رشت نیز بین ۱۸ تا ۲۲ درجه گزارش شده است.

به گزارش ایسنا، دریا برای امروز (دوشنبه) و پس فردا (چهارشنبه) با توجه به پیش بینی ارتفاع موج برای فعالیت‌های مرتبط نامناسب است.

کد خبر 454435

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =