همشهری آنلاین: رئیس پلیس راه مازندران از ایجاد محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان ازظهر روز یکشنبه به مدت یک هفته در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

محدودیت ترافیکی یک هفته ای در راههای مازندران

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ علیرضا قدمی با تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفای آن حضرت، گفت: به منظور افزایش ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی از ساعت ۱۲ ظهر روز یکشنبه ۱۷ شهریورماه تا ساعت ۷ صبح روز یکشنبه ۲۴ شهریورماه در محورهای مواصلاتی استان مازندران به اجرا درآمده است

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: به همین منظور تردد موتورسیکلت به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک از ساعت ۱۲ ظهر روز یکشنبه ۱۷ شهریورماه تا ساعت ۷ صبح روز یکشنبه ۲۴ شهریورماه از محورهای کرج-چالوس، هراز و فیروزکوه ممنوع است.

  • محدودیت‌های ترافیکی در محور کندوان

سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوعیت تردد انواع تریلر وکامیونت از محور کرج به چالوس، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت یک بعد از ظهر روز سه شنبه ۱۹ شهریورماه تا ساعت ۲ بامداد روز چهارشنبه ۲۰ شهریورماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۵ بعد از ظهر روز سه شنبه ۱۹ شهریورماه تا ساعت ۲ بامداد روزچهارشنبه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود .

وی اظهار داشت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت یک بعد از ظهر روز جمعه ۲۲ شهریور تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۲۳ شهریور از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و درصورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۵ بعد از ظهر روز جمعه ۲۲ شهریور تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۲۳ شهریور از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد شد .

قدمی، خاطرنشان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت یک بعد از ظهر روز شنبه ۲۳ شهریور تا ساعت ۲ بامداد روز یکشنبه ۲۴ شهریور از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۵ بعد از ظهر روز شنبه ۲۳ شهریور تا ساعت ۲ بامداد روز یکشنبه از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود .

  • محدودیت‌های ترافیکی در محور هراز

وی از ایجاد محدودیت های ترافیکی در محور هراز نیز خبر داد و گفت: به همین منظور تردد کلیه تریلرها از این محور ممنوع بوده و تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ ظهر روز یکشنبه ۱۷ شهریور تا ساعت ۲ بامداد روز دوشنبه ۱۸ شهریور و همچنین از ساعت ۶ صبح روزهای دوشنبه، سه شنبه، پنج شنبه، جمعه و شنبه ۱۸،۱۹،۲۱، ۲۲ و ۲۳ شهریور نیز از این محور ممنوع است .

رئیس پلیس راه مازندران در ادامه اذعان داشت: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۳ بعد ازظهر تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۱۹ شهریورماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۵ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۱۹ شهریورماه از آب اسک به رودهن(محدوده مشاء) یک طرفه می شود .

سرهنگ قدمی، تصریح کرد: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۳ بعد از ظهر روز جمعه ۲۲ شهریور تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۲۳ شهریور از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۵ بعد از ظهر جمعه ۲۲ شهریور تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۲۳ شهریور از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه است .

وی بیان داشت : تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۳ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۲۳ شهریور از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۵ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۲۳ شهریور از آب اسک به رودهن محدوده مشاء به صورت یک طرفه است .

  • محدودیت‌های ترافیکی در محور فیروزکوه

رئیس پلیس راه مازندران از ایجاد محدودیت ترافیکی در محور فیروزکوه نیز خبر داد و گفت: تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روزهای سه شنبه و جمعه ۱۹ و ۲۲ شهریورماه از این محور ممنوع است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران در خاتمه از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان را دارند، خواست: ضمن مدیریت سفر خود و رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

کد خبر 454415

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =

دیدگاه خوانندگان