همشهری آنلاین: تیم آسان پرداخت به عنوان قهرمانی مرحله دوم مسابقات دو و میدانی باشگاه‌های کشور در بخش آقایان دست یافت.

پرتاب

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دو و میدانی، مرحله دوم مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور که از روز پنجشنبه ۱۴ شهریور در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران آغاز شده بود، با قهرمانی تیم آسان پرداخت به پایان رسید.

فولاد مبارکه سپاهان به عنوان نایب قهرمانی رسید و مس سونگون هم در جایگاه سوم این مرحله ایستاد.

نتایج برترین‌ها در مواد مختلف به شرح زیر است:

  •  ۱۰۰۰۰ متر پیاده‌روی

۱- لوکا نیزلیک - پلیمر خلیج فارس خرم آباد - ۴۴:۱۷.۷۶

۲- حمیدرضا زورآوند - نفت تهران - ۴۴:۲۶.۶۰

۳- علیرضا بختیاری - مس سونگون - ۴۶:۳۹.۳۱

  • ۱۱۰ متر با مانع

۱- مهدی پیرجهان - مس سونگون - ۱۴.۵۷

۲- علی سلامتیان - آسان پرداخت - ۱۴.۸۲

۳- سید مرتضی حسینی - دانشگاه آزاد - ۱۴.۸۶

  • ۱۰۰ متر

۱- رضا قاسمی - فولاد مبارکه - ۱۰.۶۹

۲- مهران حسینی - آسان پرداخت - ۱۰.۷۸

۳- میثم رشیدی - فولاد مبارکه سپاهان - ۱۰.۸۶

  • ۴۰۰ متر

۱- علی خدیور - آسان پرداخت - ۴۷.۰۳

۲- علی سلیمانی - مس سونگون - ۴۷.۲۳

۳- فرشاد اداوی - فولاد مبارکه سپاهان - ۴۷.۶۹

  • ۵۰۰۰ متر

۱- جلیل ناصری - آسان پرداخت - ۱۵:۱۹.۶۸

۲- خلیل ناصری - مس سونگون - ۱۵:۲۱.۶۲

۳- مرتضی بیرانوند - شهدای نزاجا - ۱۵:۲۳.۸۴

  • پرش ارتفاع

۱- کیوان قنبرزاده - فولاد مبارکه سپاهان - ۲.۱۸

۲- مهدی نشان - دانشگاه آزاد - ۲.۰۵

۲- علی سهرابی - دانشگاه یزد - ۲.۰۵

  • پرش سه‌گام

۱- وحید صدیق - نفت تهران - ۱۶.۰۳

۲- کارول هافمن - پلیمر خلیج فارس خرم آباد - ۱۵.۹۰

۳- حمیدرضا کیا - آسان پرداخت - ۱۵.۶۲

  • پرتاب وزنه

۱- شاهین جعفری - مس کرمان - ۱۸.۷۰

۲- عبدالله جمشیدی - دانشگاه آزاد - ۱۸.۵۷

۳- محمدرضا طیبی - نفت تهران - ۱۸.۳۱

  • پرتاب نیزه 

۱- یونس یوسف‌وند - پلیمر خلیج فارس خرم آباد - ۷۲.۰۲

۲- ایوب آرخی - نفت تهران - ۷۱.۱۳

۳- صادق خادمی - مس کرمان - ۶۹.۲۴

  • ۴ در ۱۰۰ متر امدادی

۱- فولاد مبارکه سپاهان - ۴۱.۲۰

۲- آسان پرداخت - ۴۲.۲۵

۳- مس سونگون - ۴۲.۷۳

  • ۱۵۰۰ متر

۱- مسلم نیادوست - فولاد مبارکه سپاهان - ۳:۴۹.۳۱

۲- محمد جعفری - شهدای نزاجا - ۳:۵۰.۸۶

۳- علی فهیمی - شهدای نزاجا - ۳:۵۱.۴۳

  •   ۴۰۰ متر با مانع

 ۱- مهدی پیرجهان - مس سونگون - ۵۰.۹۳

۲- رضا ملک‌پور - نفت تهران - ۵۱.۴۹

۳- جواد شوریابی - فولاد مبارکه سپاهان - ۵۳.۹۴

پرتاب چکش

۱- آرکا دیوزجان - پلیمر خلیج فارس خرم آباد - ۷۲.۳۱

۲- مهدی محمدی - آسان پرداخت - ۶۰.۰۷

۳- علی مرادی - مس سونگون - ۵۹.۰۵

  • ۲۰۰ متر

۱- محمدحسین ابارقی - مس کرمان -۲۱.۱۱

۲- علی خدیور - آسان پرداخت -  ۲۱.۳۵

۳- فرشاد اداوی - فولاد مبارکه سپاهان - ۲۱.۵۷

  • ۸۰۰ متر

۱- محمد جعفری - شهدای نزاجا - ۱:۵۳.۱۸

۲- امیر امیریان - مس کرمان - ۱:۵۳.۲۴

۳- علی عالمی - نفت تهران - ۱:۵۳.۳۳

  • ۳۰۰۰ متر با مانع

۱- مسلم‌ نیادوست - فولاد مبارکه سپاهان - ۹:۱۰.۲۸

۲- همایون همتی - آسان پرداخت - ۹:۱۴.۳۰

۳- خلیل ناصری - مس سونگون - ۹:۱۹.۹۸

  • پرش طول

۱- محمد قائدزاده - آسان پرداخت - ۷.۳۷

۲- کارول هافمن - پلیمر خلیج فارس - ۷.۳۴

۳- محمد ارزنده - مس کرمان - ۷.۲۰

  • ۱۰۰۰۰ متر

۱- جلیل ناصری - آسان پرداخت - ۳۱:۲۵.۳۶

۲- مرتضی بیرانوند -  شهدای نزاجا - ۳۱:۳۹.۴۲

۳- حسن عابدی - فولادمبارکه سپاهان - ۳۲:۱۸.۷۱

  • پرتاب دیسک

۱- بهنام شیری - آسان پرداخت - ۵۷.۸۳

۲- سجاد پیرآیقرچمن - نفت تهران - ۵۵.۳۶

۳- حسین روزگار - دانشگاه آزاد - ۵۰.۹۵

  • ۴ در ۴۰۰ متر امدادی

۱- مس سونگون - ۳:۱۴.۸۹

۲- نفت تهران - ۳:۱۵.۰۴

۳- فولاد مبارکه سپاهان - ۳:۱۷.۴۴

  • پرش با نیزه

۱- محمدمحسن ربانی - پلیمر خلیج فارس خرم آباد - ۴.۷۰

۲- اسحاق غفاری - فولادمبارکه سپاهان - ۴.۶۰

۳- محمد بنی آدم - ۴.۴۰

  • رده‌بندی تیمی:

۱- آسان پرداخت - ۱۴۶

۲- فولاد مبارکه سپاهان - ۱۴۵

۳- مس سونگون - ۱۰۴

۴- پلیمر خلیج فارس - ۹۱

۵- نفت تهران - ۸۰

۶- دانشگاه آزاد - ۶۴

۷- مس کرمان - ۶۱

۸- شهدای نزاجا - ۵۹.۵

۹- دانشگاه یزد - ۳۳.۵

۱۰- دانشگاه علوم پزشکی ایران - ۱۸

۱۱- مقاومت تهران - ۱۲

کد خبر 454246

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =