همشهری آنلاین: دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری در اطلاعیه‌ای آورده است: موضوع ناپدیدشدن حجت‌الاسلام‌ سید روح‌الله صدرالساداتی نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری درحال پیگیری است.

مجلس خبرگان رهبری

ایرنا نوشت: در این اطلاعیه آمده است: در پی نشر اخباری مبنی بر ناپدید شدن حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید روح‌الله صدرالساداتی، نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری، به اطلاع می‌رساند دبیرخانه این مجلس از لحظه انتشار این خبر، پیگیر موضوع بوده و همچنان در حال پیگیری می‌باشد.

استاندار قم نیز روز گذشته به ایرنا گفت:‌ دستور پیگیری وضعیت آقایان صدرالساداتی به مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری قم داده‌شده و این موضوع در حال رسیدگی است.

روابط عمومی دادسرای ویژه روحانیت  نیز در رابطه با انتشار خبر بازداشت روح الله صدر الساداتی و برادرانش در فضای مجازی در اطلاعیه‌ای آورده است: هیچگونه اقدام قضایی در خصوص بازداشت افراد مورد اشاره صورت نگرفته است.

گفتنی است برخی از فعالان فضای مجازی در کانال‌های خود با طرح این موضوع نوشته‌اند: سید مهدی و سید روح‌الله و سید رضا ‌صدرالساداتی و مجتبی پرگر ساعت ۲ ونیم بامداد چهارشنبه ۱۳ شهریور از قم خارج‌شده‌اند که از فرودگاه مهرآباد به بندرعباس بروند، اما هیچ اطلاعی از آنان در دست نیست و تلفن همراهشان نیز خاموش است.  

کد خبر 454090

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =