همشهری‌آنلاین: معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر از ارائه تسهیلات خرد به مشتریان این بانک خبر داد و گفت: برای افزایش رضایتمندی شهروندان و تسهیل در بهره مندی از خدمات بانکی، تسهیلات خرد این بانک در قالب طرح شکوه شهر به متقاضیان ارائه می‌شود.

طاهري، بانك شهر

به گزارش شهرنوشت به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، رحیم طاهری با بیان این مطلب گفت: این بانک در راستای استراتژی نفوذ در بازار و توسعه محصول و همچنین افزایش سطح رضایتمندی شهروندان و کمک به اقتصاد کشور، خدمتی جدید را با عنوان طرح " شکوه شهر" اجرایی کرده است که در قالب این طرح، تسهیلات خرد به مشتریان ارائه می‌شود.

او با اشاره به ویژگی‌های این طرح اظهار کرد: متقاضیان دریافت این تسهیلات می‌بایست نسبت به افتتاح حساب جاری یا سپرده‌گذاری در بانک شهر به میزان حداقل ۲۰ میلیون ریال اقدام کنند و پس از مدتی از تسهیلات این طرح بهره‌مند شوند.

طاهری افزود: با اجرای این طرح، به مشتریان تسهیلاتی در قالب عقد مرابحه با استفاده از کارت اعتباری پرداخت می‌شود.

او با بیان مزایای ارائه تسهیلات خرد اظهار کرد: این نوع تسهیلات، علاوه بر جذب و افزایش منابع ارزان و کاهش قیمت تمام شده پول، به دلیل پایین بودن ریسک نکول، موجب بالا رفتن نرخ گردش تسهیلات شده و سهم مصارف خرد را به نسبت مصارف کل بانک افزایش می‌دهد.

کد خبر 449928

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =