همشهری آنلاین: جنبش مقاومت اسلامی حماس موضع محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین مبنی بر توقف تمام توافقنامه‌های امضا شده با رژیم صهیونیستی را گامی در مسیر درست اعلام کرد.

لوگوي جنبش حماس

به گزارش ایرنا به نقل از شبکه المیادین، جنبش حماس امروز جمعه با صدور بیانیه ای تاکید کرد: ملت فلسطین به سمت اقدامات عملی واقعی و فوری در حرکت هستند که در آن تصمیمات به فعل تبدیل می شود.

در این بیانیه آمده است: موضع محمود عباس به موازات ضرورت های مرحله سختی است که قضیه فلسطین با آن روبه رو بوده و به همین جهت گامی در راستای اصلاح مسیرهای اشتباه به شمار می آید.

حماس همچنین اعلام کرد، ملت فلسطین به اقدامات عملی واقعی و فوری چشم دوخته است که تشکیل دولت وحدت ملی، آزادی تمام بازداشت شدگان سیاسی، هماهنگی مشترک و در پیش گرفتن راهبرد مقاومت برای قضیه فلسطین را محقق سازد.

محمود عباس شب گذشته از لغو تمام توافقنامه های امضا شده با اسرائیل خبر داد. این تصمیم او در حالی است که رژیم اشغالگرصهیونیستی در اقدامی بی سابقه دهها آپارتمان مسکونی در منطقه "وادی الحمص" و "وادی عاره" در نزدیکی قدس اشغالی را تخریب کرد، که خشم فلسطینی ها و محکومیت گسترده بین المللی را به دنبال داشت.

کد خبر 449279

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =