همشهری آنلاین: فرمانده نیروی دریایی ارتش توجه به جوانان را یکی از محورهای بیانیه گام دوم انقلاب عنوان کرد و گفت: جوانان باید با کسب مجموعه‌ای از توانمندی‌ها خود را برای آینده انقلاب آماده کنند.

حسین خانزادی

به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر دریادار «حسین خانزادی» در آیین اختتامیه نخستین جشنواره سراسری آوای دریا که در مرکز فرماندهی آموزش تفنگداران و تکاوران قمر بنی هاشم (ع) در شهرستان منجیل برگزار شد، با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری، گفت: توجه به جوانان و بهره گیری از ظرفیت آنها در گام دوم انقلاب از مهم‌ترین محورهای است که رهبری معظم در این بیانیه به آن تأکید کرده‌اند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش تأکید کرد: بر اساس این بیانیه جوانان ایران اسلامی باید با تقویت و کسب مجموعه‌ای از بصیرت‌ها، مهارت‌ها و توانایی‌ها خود را برای پذیرش مسئولیت در بخش‌های مختلف در آینده انقلاب آماده کنند.

امیر دریادار خانزادی با اشاره به اینکه امید رهبری معظم انقلاب در این بیانیه به توانمندی و ظرفیت و هوشمندی جوانان ایرانی است، تاکید کرد: بر اساس این بیانیه، گام دوم انقلاب به جوانان تعلق دارد که ارزش‌های چهار دهه گذشته انقلاب اسلامی را که امروز به نهال تنومند تبدیل شده است حفظ و پررنگ‌تر به جلو ببرند.

وی با بیان اینکه تمدن سازی یکی دیگر از محورهایی است که رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب به آن تأکید کرده‌اند، تصریح کرد: فرهنگ، آموزش و ارزش‌ها اساس کار است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به اینکه هنر، فرهنگ و تمدن یک جامعه را به دنیا معرفی می‌کند، بیان کرد: تئاتر، فرهنگ و تمدن کشور را به نمایش گذاشته و سبب رشد می‌شود که این موضوع نقش مهمی در گام دوم انقلاب دارد

وی با تأکید بر اینکه امروز در ابتدای راه تمدن سازی ایران اسلامی قرار داریم، افزود: ایران امروز پرقدرت‌تر از گذشته بوده و به آینده نیز امیدواریم.

کد خبر 448993

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار