همشهری آنلاین: مسعود تابش مدیرعامل سایپا با توضیح آخرین اخبار منبی بر نقل و انتقالات این باشگاه در باره مذاکره با کرار و شایان صالح توضیحاتی ارائه کرد.

تابش سپاهان

مسعود تابش در گفتگو با ایلنا در خصوص تمدید قرارداد با کی‌روش استنلی اظهار داشت: ما از مدت‌ها قبل با استنلی به توافق رسیده بودیم ولی به دلیل اینکه او در گیر کارهای تولد فرزندش بود امضای قراردادش و اضافه شدنش به اردوی تیم به تاخیر افتاد و این موضوع هواداران را نگران کرده بود در حالیکه خود استنلی اعلام کرده بود دوست دارد بماند و قول داده بود در ایران فقط برای سپاهان بازی کند.

وی افزود: ما با گزینه دیگری هم به توافق رسیده بودیم تا در صورتی که به هر دلیلی با استنلی قرارداد نبستیم سریعاً با او به توافق برسیم و جذبش کنیم تا زمان را از دست ندهیم. به هر جهت کادرفنی روی کی‌روش نظر مثبت داشت و درخواست جذبش را داد و ما هم با او تمدید کردیم.

مدیرعامل سپاهان در مورد مبلغ قرارداد این بازیکن گفت: هیچ باشگاهی حاضر نیست مبلغ قرارداد بازیکنش را افشا کند ولی ما همیشه در این مورد پاسخ می‌دهیم. قرارداد کی‌روش برای ۲ سال ۸۶۰ هزار دلار است که مالیاتش را هم باید خودش پرداخت کند و با احتساب آن از فصل قبل هم حتی با رقم کمتری با این بازیکن قرارداد بستیم.

تابش در مورد ادامه برنامه‌های نقل و انتقالاتی سپاهان عنوان کرد: ما ۲ جای خالی دیگر داریم که در صورت درخواست کادرفنی با بازیکنان برای اضافه شدن به تیم مذاکره می‌کنیم و در حال حاضر هم مشغول این کار هستیم. نامی از بازیکنی نمی‌برم ولی اگر بخواهیم بازیکن خارجی جذب کنیم باید آسیایی باشد و یک نفر به این صورت می‌توانیم جذب کنیم و به جز آن فقط بازیکن ایرانی می‌توانیم جذب کنیم و بازیکنان خارجی ما تکمیل شده‌اند.

وی در مورد مصاحبه جاسم کرار مبنی بر داشتن پیشنهاد از سپاهان گفت: من قصد ندارم نام بازیکنی را ببرم ولی حالا این بازیکن مصاحبه کرده و اینطور گفته است باید بگویم پیش از این مذاکراتی با وی داشتیم ولی در حال حاضر هیچ چیز در مورد او مشخص نیست و کادرفنی باید تصمیم نهایی را بگیرد. مذاکره با او مدتی قبل بوده و مربوط به الان نیست ولی کاملاً هم منتفی نشده است.

مدیرعامل سپاهان در مورد مذاکره با شایان مصلح هم خاطرنشان کرد: بازهم می‌گویم قصد ندارم از بازیکنی نام ببرم و با هرکس توافق کنیم نام آن را اعلام می‌کنیم و این بازیکن را هم نه تایید می‌کنم و نه تکذیب.

تابش در مورد ادامه برنامه‌های سپاهان پس از ازدوی ترکیه هم گفت: بعد از ترکیه تا شروع لیگ در اصفهان خواهیم بود و احتمالاً با گل‌گهر سیرجان یک دیدار تدارکاتی برگزار خواهیم کرد. مشخص نبودن تاریخ شروع لیگ هم برای ما دردسر ایجاد کرده است. قصد ندارم انتقاد کنم ولی ما روی تاریخی که قبلاً اعلام کردند برنامه ریزی کردیم و یکی از اولین تیم‌هایی بودیم که دور جدید تمرینات را آغاز کردیم ولی اگر لیگ بیش از حد به تعویق بیافتد متضرر می‌شویم.

کد خبر 448857

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار