همشهری آنلاین: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در یادداشتی اینستاگرامی به شایعه طرح استیضاح خود در مجلس توسط یکی از نمایندگان واکنش نشان داد.

وزیر بهداشت

به گزارش ایرنا دکتر سعید نمکی روز سه شنبه ۱۸ تیر در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: «:عزیزان نیک بدانند سعید نمکی همچون یاران به ظاهر بر باد رفته، اما در یاد مانده اش، تشنه خدمت است و نه شیفته قدرت. حالیا میز صدارت و صندلی وزارت اگر افتخار خدمتگزاری صادقانه مردم شریف سرزمینش در آن نباشد، از آب بینی بزی که پیشوایش امیر مومنان فرمود نیز کم ارزشتر است.»

وزیر بهداشت ادامه داد: «از مین‌گذاری میدان عبورش به سمت پاکیزگی، رفع انحصار و حذف رانت آنانی که شاید سال‌هاست از بیت المال تا حلقوم پر کرده‌اند، به دست برخی تریبون داران و قلم به دستان و صاحبان سبک و شبکه‌های تخریب نمی‌هراسد. در ره منزل لیلی که خطرهاست در آن / شرط اول قدم آن است که مجنون باشی. از بیم طرح استیضاح به دلیل جابه‌جا کردن مصلحت اندیشانه بچه محل به همان نماینده محترم هم، البته استقبال می‌کند تا شاید بتواند مردم نازنین و پاکدل کشورش را در فرصتی طلایی از دخالت‌های بی مورد و نابه‌جا که یکی از عوامل محوری توسعه نایافتگی و نهادینه نشدن شایسته‌سالاری است، آگاه کند.»

نمکی نوشت: «او که من می‌شناسم، روزگاری آرزو داشت در دفاع از مرزهای جغرافیایی کشورش به فیض شهادت برسد و توفیق نیافت، امروز شاید آمده تا در دفاع از آرمان‌های انقلاب و رفقای شهیدش، حریم استقلال قوا، شفافیت، معنویت، پاکدستی و بیت المال را پاس بدارد و در این راه حتی اگر شد، جان نثار کند، نمی‌هراسد چون عاشق است و مقام عشق را منزل بسی بالاتر از عقل است / کسی این آستان بوسد که جان در آستین دارد.»

قبلا اسدالله عباسی، نماینده رودسر و املش در مجلس از جمع‌آوری امضا برای استیضاح وزیر بهداشت خبر داده بود.

کد خبر 447230

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار