همشهری آنلاین: نخستین دوره آموزش تاریخ شفاهی افغانستان با عنوان دوره شهید موسوی گردیزی از سوی دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

برگزاري نخستین دوره آموزش تاریخ شفاهی افغانستان

به گزارش خبرگزاری مهر، دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی برای شناخت مشترکات انقلاب اسلامی ایران و افغانستان و با هدف تربیت و حمایت از پژوهشگران این عرصه، واحد تاریخ شفاهی بین الملل دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، نخستین دوره آموزش تاریخ شفاهی افغانستان را با یاد شهید موسوی گردیزی؛ رزمنده و مجاهد افغانستانی دفاع مقدس برگزار می‌کند.

این دوره در دو بخش کارگاه عمومی و تخصصی تابستان جاری برگزار می‌شود؛ کارگاه عمومی این دوره روزهای ۳ و ۴ مرداد ماه ۱۳۹۸ برگزار می‌شوند و علاقمندان به موضوع تاریخ شفاهی با موضوع کشور افغانستان می‌توانند با تکمیل فرم ثبت نام به آدرس ganj.info/afghanistan در این دوره شرکت نمایند.

دبیر این دوره آقای محمد سرور رجایی، پژوهشگر و شاعر و نویسنده افغانستانی است و اساتیدی چون محمدسرور مولایی، مجتبی نوروزی، معاون سابق رایزنی فرهنگی ایران در افغانستان، ناصر جهانشاهی، رایزن فرهنگی سابق ایران در افغانستان؛ علی واحدی، فعال فرهنگی افغانستانی و آقای محمد جمعه امینی، محقق و نویسنده افغانستانی در این دوره حضور دارند.

مهلت ثبت نام تا تاریخ ۳۰ تیرماه است و با توجه به محدودیت‌های زمانی و ظرفیت کارگاه، ثبت نام تنها در مهلت مقرر امکان پذیر است و هزینه ثبت نام ۱۰۰ هزار تومان خواهد بود.

علاقمندان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: ۴۲۷۹۵۰۰۰- داخلی ۳۱۷ و یا آدرس دبیرخانه: تهران-میدان انقلاب-خیابان ۱۶ آذر-روبروی خیابان پورسینا-حسینیه هنر مکاتبه داشته باشند.

کد خبر 446807

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =