همشهری‌آنلاین: عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از عدم راه‌اندازی آسانسور و پله برقی در ایستگاه مترو شادمان گلایه کرد و از شهردار تهران خواست در سه‌شنبه بدون خودرو در این ایستگاه حضور یابد.

حجت نظري

به گزارش ایسنا، حجت نظری صبح یک‌شنبه ۹ تیر در تذکر پیش از دستور خود با بیان این که در آستانه سالگرد حمله ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایرانی و شهادت جمعی از هموطنان که بیش از ۶۰ نفر آنها کودکان بودند، شاهدیم که پهپاد آمریکایی مورد هدف نیروهای سپاه قرار گرفت، گفت: این در حالی است که نیروهای سپاه در اقدامی جوانمردانه از شلیک به هواپیمای جاسوسی آمریکا که ۳۵ سرنشین داشت، خودداری کرد.

او با اشاره به این‌که آمریکا به فرمانده ناو حمله کننده به هواپیمای ایرانی مدال افتخار داد،اظهارکرد: لازم است که یادبودی از جان باختگان این حمله آمریکایی ساخته شود.

نظری ضمن تشکر از شهرداری تهران بابت نصب پله برقی مقابل داروخانه ۱۳ آبان گفت: سال گذشته تذکری در خصوص وضعیت نامناسب ایستگاه شادمان دادم و شهردار تهران قول داد که در مورد نصب آسانسور در هر دو مسیر اقدام کند اما تاکنون اقدامی رخ نداده است.

او در پایان اظهارکرد: از شهردار تهران دعوت می‌شود در یک سه شنبه‌بدون خودرو از ایستگاه شادمان استفاده کند تا در جریان مشکل تردد مسافران قرار گیرد.

کد خبر 445904

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار