به گزارش سایت رسمی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، مسابقات انتخابی تیمهای ملی پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک جهت شناخت نفرات برتر روز جمعه (۳۱ خرداد) در مجموعه ورزشی کارگران تهران برگزار و نفرات برتر به شرح ذیل معرفی شدند:
***پرورش اندام***
- ۵۵ کیلوگرم
۱- مسلم صحتی اصل- خوزستان
۲- امین فکرآزاد- خراسان
- ۶۵ کیلوگرم
۱- محسن هادینژاد- تهران
۲- مهدی مشکات- تهران
۳- رضا علایی- اردبیل
- ۷۰ کیلوگرم
۱- سید مبین کریمی- مازندارن
۲- علی شیروانی- اصفهان
۳- امین سخاجو- خوزستان
- ۷۵ کیلوگرم
۱- امید کریمی- البرز
۲- محمدعلی تکاپویی- همدان
۳- فریبرز کوچکزاده- تهران
- ۸۰ کیلوگرم
۱- عباس سالاری- هرمزگان
۲- صادق احمدی- خوزستان
۳- مسعود عظیمی- تهران
- ۸۵ کیلوگرم
۱- یاسر بخرد- لرستان
۲- محمدابراهیم ارزشمند- فارس
۳- عباس مخملباف- تهران
- ۹۰ کیلوگرم
۱- مهدی ارزشمند- فارس
۲- عادل بادی- خوزستان
- ۹۵ کیلوگرم
۱- امیرحسین محمدی- مازندران
۲- سجاد ولی امرالهی- تهران
۳- یاسین برزگر- کرام
- ۱۰۰ کیلوگرم
۱- محمود شریفپور- تهران
۲- مجتبی ارزشمند- فارس
۳- رضا قنبری- تهران
- ۱۰۰+ کیلوگرم
۱- حسن خسروآبادی- تهران
۲- علیاصغر کابلی- مازندران
۳- وحید خوش الحان- آذربایجان شرقی
***بادی کلاسیک***
- ۱۶۵ سانتیمتر
۱- فرشاد آقاجانی- گلستان
- ۱۶۸ سانتیمتر
۱- احمدرضا عبدالهی- خوزستان
۲- میلاد احدی- آذربایجان شرقی
۳- سید بهروز دیباج- اصفهان
- ۱۷۱ سانتیمتر
۱- سعید نورمحمدی- خوزستان
۲- رضا علیزاده- تهران
۳- آرش فیاضی- مازندران
- ۱۷۵ سانتیمتر
۱- سید عظیم متولی- مازندران
۲- محمد خسروی مقدم- مازندران
۳- حامد بلوردی- کرمان
- ۱۸۰ سانتیمتر
۱- سجاد حیدری- خوزستان
۲- محمدجواد هاشمیپور- هرمزگان
۳- فرهاد صالحی- خراسان
- ۱۸۰+ سانتیمتر
۱- محمد حقیقی- فارس
۲- علیرضا حسنوند- البرز
۳- سجاد خانکی- تهران
*** فیزیک ***
- ۱۶۲ سانتیمتر
۱- سید امین سراجزاده- کرمان
۲- پژمان قدابیان- تهران
۳- پیمان عزیز محمدی- تهران
- ۱۷۰ سانتیمتر
۱- سید محمد لهسایی- تهران
۲- محمدحسین عدالتخواه- یزد
۳- رضا برفراز- تهران
- ۱۷۴ سانتیمتر
۱- شنتیا لکپور- تهران
۲- مهرداد زند- البرز
۳- مهدی عبادی- تهران
- ۱۷۸ سانتیمتر
۱- ایوب بسامی- کرمانشاه
۲- سید مصطفی حجوینی- اردبیل
۳- میثم بختیاری- مرکزی
- ۱۸۲ سانتیمتر
۱- سید بهراد کامران- گیلان
۲- حسین صادقی شهرستانی- گیلان
۳- محسن عزیزی- تهران
- ۱۸۳ سانتیمتر
۱- آرش آرمیده- اصفهان
۲- اصغر ماهر- ارومیه
۳- آرش ظهری- تهران
نظر شما