همشهری آنلاین: مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از احتمال وقوع گرد و خاک در جنوب غرب کشور به‌ویژه در استان خوزستان و در جنوب شرق کشور به‌ویژه در منطقه زابل طی چهارشنبه و پنج‌شنبه ۲۲ و ۲۳ خرداد خبر داد.

وقوع گرد و خاک در زابل و خوزستان

به گزارش ایسنا، احد وظیفه گفت‌: براساس آخرین خروجی مدل‌های هواشناسی، امروز (۲۲ خرداد) در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در برخی نقاط استان‌های واقع در شمال غرب، سواحل غربی دریای خزر، دامنه‌های زاگرس مرکزی و دامنه‌های البرز غربی و مرکزی، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: از فردا تا یکشنبه آینده (۲۳ تا ۲۶ خرداد) در برخی نقاط استان‌های واقع در نوار شمالی در ساعات بعد از ظهر رگبار پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد رخ خواهد داد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: امروز (۲۲ خرداد) در شرق کشور به‌ویژه منطقه زابل و از بعد از ظهر امروز طی روز آینده در جنوب غرب کشور در استان خوزستان در بعضی ساعات وزش باد شدید همراه با گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

وظیفه با اشاره به این‌که امشب هوای تهران صاف تا کمی ابری است، گفت: فردا ( ۲۳ خرداد) آسمان پایتخت صاف تا کمی ابری، گاهی همراه با وزش باد خواهد بود. در این روز دمای تهران در گرم‌ترین زمان به ۳۶ درجه سانتی‌گراد و در خنک‌ترین زمان به ۲۴ درجه سانتی‌گراد می‌رسد. همچنین پس فردا (۲۴ خرداد) آسمان تهران صاف تا قسمتی ابری با بیشترین و کمترین دمای ۳۴ و ۲۲ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.

کد خبر 443654

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =