همشهری‌آنلاین: عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران از اعلام نتیجه بررسی برنج‌های فروشگاه شهروند در جلسه هم‌اندیشی شورا خبر داد و گفت: مشخص شد همه برنج‌های عرضه شده ایرانی بوده و نه پاکستانی.

فروشگاه شهروند

به گزارش شهرنوشت، زهرا نژادبهرام،   عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران از اعلام نتیجه بررسی برنج‌های فروشگاه شهروند در جلسه هم‌اندیشی شورا خبر داد و گفت: مشخص شد ۷۰ درصد این برنج‌ها، برنج هاشمی بوده است.

نژادبهرام در حاشیه یکصد و چهل و ششمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به جزئیات جلسه هم‌اندیشی صبح یکش‌نب ۱۹ خرداد اعضا اظهار کرد: در جلسه امروز در خصوص احکام کمیسیون ماده ۱۰۰ مواردی مطرح شد.

او با اشاره به موضوع بررسی برنج‌های شرکت شهروند عنوان کرد: گزارش آزمایشگاه در این جلسه اعلام شد و مشخص شد ۷۰ درصد برنج‌ها، هاشمی و ۳۰ درصد باقی نیز برنج درجه ۲ و ۳ ایرانی بوده است.

عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که خسارت ناشی از حراج این برنج‌ها را چه کسی جبران می‌کند، افزود: صاحب برنج‌ها شرکت شهروند نبوده، بلکه رویه فروشگاه شهروند به این شکل است که کالاهایی را برای عرضه در فروشگاه قرار داده و درصدی از سود فروش را برمی‌دارد. قرار است به زودی در این خصوص اطلاعیه‌ای صادر شود.

کد خبر 443206

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =