همشهری آنلاین: فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: در قالب طرح افق و برخورد با مزاحمان خیابانی و دور دور در سطح معابر ۵۵۹ خودرو توقیف شد.

توقيف خودرو

به گزارش ایرنا، سردار حسین رحیمی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مزاحمت‌های در برخی از نقاط تهران اوج گرفته و تماس‌های مکرر شهروندان موجب شد به طور ویژه این موضوع را در دستور کار قرار دهیم و در سه شب گذشته ۵۵۹ دستگاه توقیف و۱۳ نفر دستگیر و ۱۸۸۳ دستگاه خودرو نیز اعمال قانون شدند.

  • برخورد با سفره خانه‌های لاکچری پایتخت

رحیمی گفت: با سفره خانه‌های لاکچری که اقدام به تبلیغات غیر قانونی و موسیقی غیر مجاز و لهو و لعب می‌کردند برخورد و ۵۴۷ واحد پلمب و ۱۱ نفر دستگیر شدند.

وی ادامه داد: پلیس به شدت با افرادی که شئونات اسلامی و ضوابط را رعایت نمی کنند برخورد می‌کند.

فرمانده انتظامی پایتخت افزود: حیات شبانه با پایان ماه رمضان پایان یافته است مگر اینکه پیوست‌های امنیتی و ترافیکی فراهم شود و با مسئولان شهرداری دراین خصوص جلساتی خواهیم داشت.

  • برنج تقلبی شهروند

وی در خصوص ماجرای برنج تقلبی در یکی از فروشگاه‌ها گفت: ۳۰ تن برنج از فروشگاه شهروند جمع شد که متأسفانه ۲۰ درصد ایرانی و ۸۰ درصد پاکستانی مخلوط شده بود.

  • هیچ ارگانی مسئولیت ٣٠٠ معتاد متجاهر دارای بیماری واگیر دار را بر عهده نگرفته است.

فرمانده انتظامی پایتخت افزود: امروزه بالغ بر ۳۰۰ معتاد متجاهر دارای بیماری‌های واگیردار هستند که با گذشت ۴ ماه از آغار طرح هیچ ارگانی این بیماران پذیرش نکرده‌اند.

رحیمی اضافه کرد: ۱۴ مرکز دی آی سی در این مناطق فعال هستند و متاسفانه پس از ۳ ماه پیگیری نتوانستیم آنها را به مناطق دیگری انتقال دهیم تا معتادان برای دریافت خدمات به این مراکز مراجعه کنند.

وی افزود: در طرح تکمیلی پلیس در مناطق شوش، مولوی و هرندی ۱۱۵ منزل پلمب شده است و هر منزلی که پلمب می‌شود آب، برق و گازش نیز قطع می‌شود اما چند نفر موفق شدند خانه‌های خود را پس بگیرند؛ برخی از این خانه‌ها سال‌ها محلی برای خرید و فروش و مصرف مواد مخدر بوده‌اند.

رحیمی همچنین گفت :۲ میلیون و ۵۵۰ هزار سیگار قاچاق از یک انبار در تهران نیز کشف شد.

کد خبر 443086

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =