مجموع نظرات: ۰
جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۹
۰ نفر

ورزشکاران در رده قهرمانی دچار مشکلات زیادی هستند که باید از سوی مسئولان بررسی شود. چراکه قهرمانان باعث افتخار شهر و کشور هستند پس نباید به‌راحتی از کنار آنها گذشت و مشکلات شغلی و معیشتی آنها را نادیده گرفت.

دبير هيات تنيس البرز

به گزارش همشهری ورزشکاران بسیاری به دلیل نداشتن تمکن مالی از ورزش دست کشیده و راه دیگری را در پیش گرفته‌اند که این مساله باعث خسران در ورزش حرفه‌ای استان البرز و حتی کشور می‌شود. این مسائل از دید مسئولان پنهان مانده و اقدامی انجام نمی‌دهند اما اکنون هیات تنیس در اقدامی جالب به فکر شغل و حرفه این ورزشکاران  بوده است. با توجه به مشکلات بیکاری و اشتغال در جامعه هیات تنیس البرز برای  بیش از ٥٠ نفر  از اشتغالزایی کرده است.

دبیر هیات تنیس البرز در این باره گفت: در ماه‌های اخیر با توجه به ظرفیت این ورزش در ایجاد اشتغال، از این فرصت استفاده حداکثری را کردیم. «جعفر سهرابی» همچنین درخصوص اشتغال ورزشکاران گفت: هیات تنیس خاکی هیچگونه اقدامی درراستای ایجاد اشتغال ورزشکاران نمی‌تواند بکند. این مسئول هیات تنیس خاکی درخصوص وضعیت مربیان این رشته نیز گفت: مربیان و داوران این رشته از دستمزد و شرایط خوبی بهره ‌مندند.

وی ادامه داد: زیرساخت های ورزش تنیس از جمله جمع‌آوری توپ‌ها، کارگران و سایر موارد منجر به ایجاد بیش از ٥٠ شغل شده است. وی با بیان این‌که ورزش به‌تنهایی می‌تواند در بسیاری از اهداف اقتصادی نقش اساسی داشته باشد، افزود: ما در این هیات تلاش کردیم تا در زمینه اقتصادی نیز مثمر ثمر واقع  شویم. جعفری با اشاره به این‌که وجود نگاه اقتصادی به ورزش در کشور ما ضروری است، افزود: امروز ورزش در دنیا از حالت تفننی خارج شده و برخی فعالان اقتصادی ورزش را اداره می‌کنند که ضمن پیشبرد اهداف اقتصادی خود کمک بسیاری به ورزش نیز انجام می‌دهند.

کد خبر 442932

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار