همشهری‌آنلاین: شهردار تهران صبح جمعه دهم خرداد با حضور در میدان فلسطین به راهپیمایی روز جهانی قدس پیوست و گفت: قدس متعلق به همه ادیان الهی است.

حناچي در راهپيمايي روز قدس

به گزارش شهرنوشت، پیروز حناچی در حاشیه حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: هیچ‌کس نمی‌تواند «قدس» را به نفع خود مصادره کند، چرا که تمام ادیان الهی به ویژه مسلمانان به این موضوع حساسیت دارند.

او با اشاره به همراهی اعضای خانواده خود در این راهپیمایی و تاکید بر حساسیت روز قدس ادامه داد: حساسیت مردم و مخصوصا جوانان به قدس را باید زنده نگه‌داشت چرا که قدس متعلق به همه مردم و تمام ادیان جهان است.

شهردار تهران گفت: مردم شریف ما همواره همراه بوده و هستند. مردم امروز به دلیل شرایط کشور و به این دلیل که قدس را قبله اول مسلمین می‌دانند، همان واکنشی را نشان دادند که عقل، منطق و تعلیمات اسلامی ایجاب می‌کرد. مردم علی‌رغم همه سختی‌ها و چالش‌هایی که دارند، مانند همیشه امروز نیز دعوت مقام معظم رهبری را اجابت کردند و حساسیت خود را نشان دادند.

حناچی به برقراری امنیت در این راهپیمایی نیز اشاره و خاطره‌نشان کرد: امنیت کشور را مدیون نیروهای نظامی و انتظامی هستیم. پلیس تهران و یگان انتظامی شهرداری تهران تلاش فراوانی برای ایجاد امنیت این راهپیمایی کردند. به پلیس و تمام کسانی‌که برای امنیت و آرامش مردم تلاش می‌کنند، دست مریزاد می‌گوییم و قدردان زحماتشان هستیم.

شهردار تهران صبح جمعه با همراهی همسر و نوه‌های خود و چند تن از معاونان شهرداری در راهپیمایی روز قدس شرکت کرد.

کد خبر 442394

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار