همشهری آنلاین: فرمانده نیروی زمینی ارتش(نراجا) گفت: ارتش و نیروی زمینی نزد مردم و رهبری روز به روز جایگاه بهتری پیدا می‌کند، خداوند بزرگ به نیروی زمینی توانی را بخشید تا قوت قلبی برای جامعه باشد.

کیومرث حیدری

امیر سرتیپ کیومرث حیدری در بازدید از دانشکده مدیریت دانشگاه افسری امام علی (ع) گفت: نظام آفرینش به وسیله علوم اداره می شود، در نظام امروز علوم مدیریتی جایگاه ویژه‌ای دارد، یکی از مهمترین علم‌ها علم مدیریت است که علت رشد جامعه است.

وی با اشاره به اینکه ریشه علم مدیریت در سوره مومنون در آیه "فتبارک الله احسن الخالقین" بیان شده است، بیان کرد: شان و جایگاه دانشگاه افسری بسیار بالا و دارای اهمیت است و اگر همه دانشکده‌ها به طور متوازن جلو بروند خروجی آن افسرانی هستند  که برای ارتش افتخار آفرین خواهند بود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: تمام علوم از دانشگاه‌های نظامی در دانشگاه‌های غیرنظامی سر ریز شدند و این خود نشانگر توان این دانشگاه‌ها است.

امیر سرتیپ حیدری بیان کرد: ارتش و نیروی زمینی نزد مردم و رهبری روز به روز جایگاه بهتری پیدا می‌کند، بحمدالله خداوند بزرگ به نیروی زمینی توانی را بخشید تا قوت قلبی برای جامعه باشیم.

کد خبر 441984

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =