همشهری آنلاین: قیمت سکه تمام‌ بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴ میلیون و ۸۱۷ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۳۷ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

قیمت سکه طرح جدید ۱۹اردیبهشت به ۵میلیون و ۱۸۵هزارتومان رسید

به گزارش تسنیم، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید با افزایش نسبت به آخرین قیمت‌های روز کاری قبل در قیمت ۴ میلیون و ۸۱۷ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی۲ میلیون و ۶۶۸ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۷۱۸ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی یک میلیون و ۲۳ هزار تومان فروخته می‌شود.           

سکه تمام‌ بهار آزادی ۴ میلیون و ۸۱۷ هزار تومان
سکه‌ بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان
نیم‌ سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۶۶۸ هزار تومان
ربع‌ سکه یک میلیون و ۷۱۸ هزار تومان
سکه‌ گرمی یک میلیون و ۲۳ هزار تومان

قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۳۷ هزار  تومان ارزش‌گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۷۳.۶ دلار معامله می‌شود.      

قیمت هر گرم طلای  ۱۸‌عیار ۴۳۷ هزار  تومان
قیمت هر گرم‌ طلای  ۲۴عیار ۵۸۲ هزار و ۷۰۰ تومان
قیمت هر مثقال‌ طلا یک میلیون و ۸۹۸ هزار تومان
قیمت‌ اونس‌ طلا ۱۲۷۳.۶ دلار

صرافی‌های بانک‌ها هم‌اکنون قیمت دلار را برای فروش به مردم، با افزایش ۲۰۰ تومانی نسبت به روز قبل، ۱۳ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۸۵۰ تومان خریداری می‌کنند.            

قیمت دلار ۱۳ هزار و ۹۵۰ تومان
قیمت  یورو ۱۵ هزار و ۸۵۰ تومان
قیمت درهم ۳ هزار و ۹۰۸ تومان
قیمت پوند انگلیس ۱۸ هزار و ۲۵۰ تومان

برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۵ هزار و ۸۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۵ هزار و ۷۵۰ تومان است. قیمت خرید و فروش یورو نسبت به روز کاری قبل ۲۰۰ تومان افزایش یافته است.

کد خبر 441327

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =