همشهری‌آنلاین: دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه طرح ترافیک ویژه خبرنگاران از اعتبار طرح ترافیک سال ۹۷ خبرنگاران تا اطلاع ثانوی خبر داد.

طرح ترافيك خبرنگاران

فرهاد خوانساری در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد آخرین وضعیت طرح‌های ترافیک ویژه خبرنگاران تصریح کرد: افرادی که دارای طرح ترافیک سال ۹۷ هستند دغدغه اعتبار طرح هایشان را نداشته باشند. تمام تلاش کارگروه بررسی مدارک و اسناد خبرنگاران متقاضی بر این است که پروسه بررسی به‌زودی تمام شود و  فعلا  تا اطلاع ثانوی، طرح‌های سال ۹۷ برای خبرنگاران معتبر است.

او افزود: برای مدیران رسانه‌ها نامه‌های معرفی سهمیه‌بگیران ارسال شده و آنها نیز در حال انتخاب هستند. به نظر می رسد اوایل هفته آینده اسامی خبرنگاران دریافت‌کننده سهمیه طرح ترافیک اعلام شود و سایت برای آنها در راستای تکمیل اطلاعاتشان باز شود.

خوانساری در پاسخ به سوالی مبنی براین‌که چه زمانی برای خبرنگاران حائز شرایط پیامک ارسال می‌شود؛ افزود: سال گذشته برای دریافت‌کنندگان سهمیه پیامک ارسال شد اما باعث بروز مشکلاتی شد؛ برای امسال هنوز ساز و کار اعلام سهمیه به خبرنگاران انتخاب نشده است و باید این موضوع در جلسه کارگروه بررسی و تعیین شود.

کد خبر 441160

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =