همشهری‌انلاین: تمهیدات ترافیکی پیش‌بینی شده برای فراهم‌کردن امکان برچیدن پل فلزی کوی نصر، در نشست مشترک نمایندگان پلیس راهور تهران بزرگ با دست‌اندرکاران اجرایی پروژه احداث زیرگذر کوی نصر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

پليس و معاونت عمراني بررسي برچيدن پل گيشا

نمایندگان پلیس راهور تهران بزرگ در حالی که مجریان پروژه احداث زیرگذر کوی نصر تلاش می‌کنند شرایط جمع‌آوری پل فلزی کوی نصر و تسریع عملیات اجرایی احداث زیرگذر را در آینده‌ای نزدیک فراهم کنند، به کارگاه پروژه مذکور رفتند تا  ضمن انجام بازدید میدانی از بخش‌های مختلف این پروژه، تمهیدات ترافیکی پیش‌بینی شده در زمینه کاهش مشکلات شهروندان در زمان اجرای پروژه را در نشستی مشترک با دست اندرکاران اجرایی طرح مورد ارزیابی قرار دهند.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، در این نشست که با حضور سرهنگ رضایی، معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ و مهندس احسان نوش آبادی، مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران برگزار شد، طرح اصلاحات ترافیکی در معابر محدوده طرح با هدف فراهم ساختن معابر جایگزین پل فلزی کوی نصر به انضمام موارد دیگری از قبیل زمان بندی اجرای پروژه و همچنین نحوه اطلاع رسانی به شهروندان بررسی شد تا روند اجرای پروژه در هماهنگی کامل با نقطه نظرات پلیس راهور تهران بزرگ ادامه یابد.

تلاش برای تعیین مسیرهای جایگزین ترافیکی معابر محدوده پیرامونی پل کوی نصر در حالی انجام می‌شود که عملیات جمع‌آوری رمپ جنوبی پل رو به اتمام بوده و برچیدن رمپ شمالی نیز در دستور کار مجریان پروژه قرار دارد. در پیشنهادهای مربوطه تعدادی از معابر محدوده طرح ضمن اعمال برخی اصلاحات ترافیکی، هدایت بار ترافیک تقاطع مذکور را بر عهده خواهند داشت.

کد خبر 440071

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار