همشهری آنلاین: ژفرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه تنها راه برون‌رفت از مشکلات کنونی برخورداری از روحیه جهادی است، گفت: نبرد حق علیه باطل تا پاک شدن زمین از لوث یزیدیان زمان استمرار دارد.

عزیز نصیرزاده

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری فارس، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به همراه حجت الاسلام قاضی رئیس اداره عقیدتی سیاسی این نیرو  با حضور در منزل  شهیدان محمودی، علیزاده و طاهری، با خانواده‌های این شهدای گرانقدر دیدار و گفتگو کرد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در این دیدارها ضمن عیادت از خانواده‌های این شهدا، اظهار داشت: خانواده‌های معظم شهدا گنجینه‌های ارزشمند امید به فضل الهی و صبر در مشکلات در مسیر مجاهدت فی سبیل الله هستند.

امیر نصیرزاده در ادامه با اشاره به ضرورت تداوم راه و تمسک به مشی شهدا افزود: تنها راه برون رفت از مشکلات کنونی، برخورداری از روحیه جهادی، همچون شهدائیست که با در طبق اخلاص نهادن همه مواهب خداوندی که بالاترین آن جان و جوانی  و گام برداشتن در مسیر آرمان‌های انقلاب و جمهوری اسلامی است.

فرمانده نیروی هوایی در پایان با برشماری ویژگی‌های ناب شهیدان در پیروی از حق و نبرد علیه باطل، خاطر نشان کرد: شهدا لبیک گویان عصر حاضر به ندای هل من ناصر ینصرنی امام حسین(ع) هستند و مادامی که یزیدیان ناپاک در قواره و نام‌های متفاوت و متغیر وجود دارند، نبرد حق علیه باطل، تا پاک شدن زمین از لوث آن‌ها کماکان استمرار دارد و باید همچون شهدا علیه یزدیان بپا خاست.

کد خبر 439886

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =