همشهری آنلاین: استقلال تهران با گل دقیقه ۹۷ پاتوسی مقابل سپاهان یکی از خاطره‌انگیزترن بردهایش در این فصل بازی‌ها را رقم زد.

پاتوسي

سپاهان اصفهان در هفته جمعه ۲۳ میزبان استقلال تهران بود. دو تیم از سویی برای ماندن در رقابت قهرمانی لیگ نیاز به پیروز داشتند و از دیگر سوی حاضر به ریسگ بزرگ باخت نیز نبودند. این تناقض باعث شد تا نیمه اول کم رمق و محتاطی را رقم بزنند.

اما در نیمه دوم، جلوه‌ دیگری از بازی رقم خورد. میل با پیروزی در هر دو تیم دیده می‌شد و حملات پی‌درپی همراه با برخوردهای متعدد اما متعارف فوتبالی موقعیت‌های زیبایی برای تماشاگران رقم زد. دو تیم در طول نیمه دوم شایستگی رسیدن به گل را داشتند و حتی استقلالی‌ها در دقیقه ۸۵ با ضربه سر کریمی به یک گل رسیدند که داور آن را مردود اعلام کرد.

سرانجام در دقایق وقت اضافه بازی و هنگامی که همه منتظر سوت پایان بازی بودند، پاتوسی با حرکتی جذاب و فریب چند مدافع استقلال گل پیروی آبی‌های پایتخت را به ثمر رساند تا نه تنها جای دو تیم در جدول تغییر کند بلکه زردهای اصفهانی اولین شکست در زمین خود را طی این دوره از بازی‌ها تجربه کنند.

استقلال با این پیروزی در هفته بیست‌و پنجم بازی‌ها ۴۷ امتیازی شد و خود را به امتیاز سپاهان مغلوب رساند اما به دلیل تفاضل گل بیشتر بر جای این تیم در مکان سوم نشست تا سپاهانی‌ها نیز در تاوان این باخت ثانیه‌ آخری به رده چهارم جدول نقل مکان کنند

کد خبر 437061

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

دیدگاه خوانندگان