مجموع نظرات: ۰
پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۹
۰ نفر

همشهری آنلاین: نماینده شهرداری تهران در پلدختر درباره آخرین وضعیت عملیات تیم شهرداری تهران گفت: پهنه‌ای که به شهرداری تهران سپرده شده به طور کامل گل برداری شده و اکنون مشغول شست و شوی معابر و خانه‌ها هستیم.

اقدامات شهرداری تهران در پلدختر تشریح شد

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، روح الله بیداد نماینده شهرداری تهران افزود: پاکسازی به پایان رسیده و ما با هماهنگی دیگر نهادها، آمادگی ارائه خدمات به دیگر پهنه‌ها را داریم.

وی عنوان کرد: بلافاصله پس از سیل لرستان بویژه پلدختر در روز ۱۳ فروردین ۲۵ نیروی آتش نشانی، ۶ دستگاه ماشین آلات سنگین و ۸ دستگاه ماشین آلات سبک و تعدادی پمپ کف‌کش و لجن‌کش به منطقه اعزام شد.

بیداد اظهارداشت: حجم حادثه به حدی بود که نه تنها لوازم منازل و مغازه‌ها بلکه لوازم اداری و امدادی نیز در میان گل و لای مدفون شد، لذا امدادرسانی منطقه‌ای پاسخگو نبود.

به گفته وی شهرداری تهران در ادامه و به تناوب ۲۵۰ نیروی فنی و خدماتی، ۱۰ دستگاه باب کت، ۱۰ دستگاه واترجت، ۱۰ دستگاه کامیون، ۳ دستگاه لودر و سایر تجهیزات را در منطقه مستقر کرد.

نماینده شهرداری تهران در پلدختر ادامه داد: بر اساس پهنه بندی ستاد مدیریت بحران استان به ریاست استاندار لرستان، پل‌دختر به ۷ منطقه تقسیم و بخش جنوبی شهر که دارای بالاترین میزان تخریب و حجم گل و لای است در اختیار شهرداری تهران قرار گرفت.

کد خبر 436978

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی