همشهری آنلاین سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد از ۲۵ اسفند پارسال تا ۱۰ فروردین بیش از ۱۸ هزار پرواز در فرودگاه‌های کشور انجام شده است.

آلمان: مجوز پرواز ایران ایر لغو نشده است

به گزارش خبرگزاری فارس، رضا جعفرزاده در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: قبل از آغاز تعطیلات نوروزی، بیش از ۱۴۰ هواپیما و ۲۲ هزار صندلی پرواز برای ایام نوروز آماده کردیم که با کمک شرکت‌های هواپیمایی و بخش‌های تخصصی جابجایی‌ مسافران نوروزی در حال انجام است.  

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: از ۲۵ اسفند ۹۷ تا ۱۰ فروردین ۹۸ بیش از ۱۸ هزار نشست و برخاست در فرودگاه‌های کشور انجام شده است و بیش از ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر به مقاصد زیارتی و سیاحتی پرواز داشته اند.

وی ادامه داد: فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) بیشترین پروازهای خارجی و فرودگاه مهرآباد با بیش از ۵۰۰ هزار جا به جایی بیشترین پرواز داخلی را داشته اند. فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد نیز پس از این دو فرودگاه بیشترین جابجایی‌ها را داشته است.

جعفرزاده گفت: مسافران بلیت‌های خود را از منابع معتبر خریداری و برای مشاهده آن به پایگاه اطلاع رسانی هواپیمایی کشوری به نشانی www.cao.ir مراجعه کنند.

وی افزود: مسافران بلیت‌های خود را بر اساس دامنه نرخ‌های اعلام شده بر روی پایگاه اطلاع رسانی انجمن شرکت‌های هواپیمایی خریداری کنند.

وی ادامه داد: سامانه اصالت سنجی بلیت را نیز طراحی کرده ایم تا به دلیل وجود برخی واسطه ها، شرکت‌های هواپیمایی صندلی پرواز در نظر گرفته باشند.

کد خبر 436008

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار