همشهری آنلاین: رئیس اداره امنیت انتظامی عملیات ستاد کل نیروهای مسلح گفت: هشت سال دفاع مقدس را باید سند عزت، سربلندی و حقانیت نظام جمهوری اسلامی ایران دانست.

عبدالله عراقی

به گزارش ایرنا، سردار پاسدار عبدالله عراقی روز دوشنبه در همایش نقش رزمندگان استان قزوین در مناطق غرب و شمال غرب کشور که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی برگزار شد، افزود: در دوران هشت سال دفاع مقدس، هم افزایی بین نیروهای مسلح، جهادی و مردمی موجب شکست دشمن شد.

سردار عراقی همچنین گفت: نقش نیروهای مسلح استان قزوین در مناطق غربی در دوران جنگ از روز اول مشخص بود و این نقش همانند دیگر قوای مسلح کشور همیشه و در تمام مراحل دفاع مقدس برجسته بوده است.

وی اظهار داشت: از همان ابتدا که بخش هایی از کردستان مورد هجوم دشمن قرار گرفت، نیروهای مسلح، مردمی و جهادی این استان در مناطق غرب نقش افرینی کرده و گمنام و بدون ادعا جانفشانی کردند که نتیجه این مقاومت، تقدیم سه هزار شهید و شهدای شاخص از قزوین به انقلاب بوده است.

سردار پاسدار عراقی با بیان اینکه نقش مقاومت اسلامی در سوریه و عراق را به عنوان امتداد دفاع مقدس می شناسیم، افزود: در سوریه با توجه به ورود مقتدرانه نیروهای اسلام، فرزندان ما به اندازه هشت سال دفاع مقدس تجربه کسب کردند و می توان با قدرت این را به دنیا گفت که تا آخرین قطره خون پای ارزش های انقلاب اسلامی و رهبر خود ایستاده ایم.

کد خبر 430765

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =