همشهری آنلاین: رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد: فرزندان غائب و غیرغائب ایثارگران به ازای هر درصد جانبازی و هر یک ماه آزادگی و رزمندگی از ۱۲ روز کسری خدمت سربازی بهره‌مند می‌شوند.

موسی کمالی

به گزارش مرکز ارتباطات و تبلیغات دفاعی ستادکل نیروهای مسلح، سردار سرتیپ دوم پاسدار موسی کمالی افزود: این تسهیلات به کارکنان وظیفه در حال خدمت تعلق می گیرد و مشمولان غائب برای بهره مندی از این تسهیلات، تا ۱۲ فروردین سال ۹۸ مصادف با روز جمهوری اسلامی ایران مهلت دارند خود را برای انجام خدمت دوره ضرورت به پلیس +۱۰ معرفی کنند.

وی ادامه داد: کسانی که در مهلت تعیین شده برای اعزام از سوی سازمان وظیفه عمومی حضور یابند اما مجددا غیبت کنند، از این تسهیلات محروم می شوند.

سردار کمالی اضافه کرد: مشمولانی که در حال حاضر معافیت تحصیلی دارند یا افرادی که هنوز به سن مشمولیت نرسیده اند، در صورت ورود به غیبت در آینده مجاز به استفاده از این تسهیلات نخواهند بود.

وی توصیه کرد: فرزندان ایثارگران به منظور بهره مندی از این تسهیلات در اسرع وقت خود را به پلیس +۱۰ معرفی و ثبت نام کنند و آن را به روزهای پایانی مهلت قانونی تعیین شده موکول نکنند.

کد خبر 430634

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =