همشهری‌آنلاین: معاون عمرانی فرمانداری تهران از دریافت و بررسی برنامه پنج ساله سوم توسعه شهرداری تهران، توسط فرمانداری تهران خبر داد.

غلامحسين آرام، فرمانداري تهران

غلامحسین آرام در گفت‌وگو با ایسنا اظهار داشت: برنامه پنج ساله سوم توسعه شهرداری تهران، دوشنبه هشتم بهمن به فرمانداری تهران رسیده و روند بررسی این برنامه در فرمانداری تهران آغاز شده‌است.

او افزود: بررسی این برنامه در دستور کار شورای برنامه‌ریزی و توسعه شهرستان تهران قرار گرفته تا نهایتاً پس از بررسی برای ابلاغ نهایی به شورای اسلامی شهر تهران ارسال شود.

مخالفت فرمانداری تهران با اخذ عوارض از محدوده زوج و فرد

معاون عمرانی فرمانداری تهران، در خصوص اخذ عوارض محدوده زوج و فرد گفت: اگر مبلغی با عنوان عوارض تردد محدود زوج و فرد تاکنون گرفته شده باید عودت داده شود؛ البته تعیین عوارض با شورای اسلامی شهر تهران است و فرمانداری نقش نظارتی دارد که حتماً این نقش خود را به درستی ایفا خواهد کرد.

او ادامه داد: نماینده‌ فرمانداری تهران در شورای ترافیک شهر تهران حضور دارد و قطعاً با اخذ عوارض برای محدوده‌ زوج و فرد بر اساس سیاست‌های فرمانداری تهران مخالفت خواهد کرد.

آرام افزود: بی تردید بر اساس ماده ۱۸ تخلفات راهنمایی رانندگی در صورتی که راننده تردد غیر مجاز در محدوده زوج و فرد داشته باشد تنها مشمول جریمه راهنمایی و رانندگی می‌شود و فرمانداری تهران با هرگونه اخذ عوارض در این محدوده مخالف است.

کد خبر 430446

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار