همشهری‌آنلاین: رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران از دستور شهردار تهران برای پیگیری وصول طلب شهرداری از محل پرداخت جریمه‌های راهنمایی و رانندگی خبر داد.

عليخاني

محمد علیخانی در گفت‌وگو با شهرنوشت با اشاره به این‌که شهرداری تهران از محل جریمه‌های راهنمایی و رانندگی هزار و ۷۲۰ میلیارد تومان طلبکار است، اظهار کرد: طی مکاتباتی از سوی کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران میزان بدهی از سال ۹۰ تا امروز احصا شده و به صورت کتبی از مراجع مختلف آمار را استعلام کردیم.

علیخانی با بیان این‌که میزان طلب وصول نشده شهرداری در این حوزه به شهردار تهران اعلام شد، گفت: از شهردار تهران خواستیم که به دنبال پیگیری مطالبات شهرداری تهران از دولت این مورد را هم در دستور کار قرار دهد و او هم به معاونت مالی و اقتصادی دستور داده تا این موضوع پیگیری شود.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران ادامه داد: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی متولی پرداخت این طلب است و شاید یکی از دلایلی که تا امروز این طلب پرداخت نشده عدم شفافیت لازم است. در حال حاضر ارقام به صورت شفاف احصاء و مشخص شده که در برخی سال‌ها حتی قسمت کوچکی از این سهم هم پرداخت نشده است.

کد خبر 429653

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =