همشهری‌آنلاین: مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران با اعلام تشکیل کمیته بانوان در این سازمان از همکاران خانم این واحد خواست تا با ارائه پیشنهاد و راهکارهای سازنده خود، برای پیشبرد اهداف و تعالی پروژه‌های سازمان تلاش کنند.

فني عمراني

به گزارش شهرنوشت به نفل از پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، احسان نوش‌آبادی، مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، برای دومین بار طی سال جاری پای صحبت بانوان شاغل در این سازمان نشست تا مشکلات، ایده‌ها و نقطه‌نظرهای آنان در قالب نشستی صمیمانه مطرح شود.

در این نشست مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران ضمن تاثیرگذار خواندن نقش زنان در پیشبرد اهداف و تعالی پروژه‌های سازمان، خواستار تشکیل کمیته‌ای برای پیگیری مشکلات و همچنین طرح پیشنهادات و نقطه نظرات بانوان شاغل در سازمان مهندسی و عمران شهر تهران شد.

در بخشی از این نشست که به همت مدیریت امور اداری و واحد رفاهی و بانوان سازمان مهندسی و عمران شهر تهران برگزار شد، دکتر جواد الهی به عنوان سخنران انگیزشی، طی سخنانی به طرح راهکارهایی در جهت ایجاد حس مثبت‌اندیشی و افزایش نشاط در محیط کار پرداخت.

گفتنی است تعداد بانوان شاغل در سازمان مهندسی و عمران شهر تهران به ۷۰ نفر می رسد که همگی در ساختمان مرکزی این سازمان مشغول به کار هستند. شرکت‌کنندگان در این نشست صمیمانه به طرح مشکلات، ایده‌ها و نقطه نظرات خود در ارتباط با مسائل مختلف کاری پرداختند.

کد خبر 429647

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =