همشهری آنلاین: یک شرکت چینی، نخستین نمونه از یک تلفن همراه خم شدنی را در نمایشگاه بین‌المللی CES ارائه داده است.

نخستین گوشی هوشمند خم شدنی جهان رونمایی شد

به گزارش ایسنا به نقل از تک‌کرانچ، صحبت در مورد تلفن‌های همراه هوشمند با قابلیت تا شدن همیشه وجود داشته است اما این تلفن‌ها در نمایشگاه بین‌المللی سی‌ای‌اس (CES) امسال واقعا رونمایی شده‌اند. شرکت چینی رویول (Royole)، از محصول جدید خود موسوم به فلکس‌پای (FlexPai) در نمایشگاه لاس‌وگاس رونمایی کرد. به نظر می‌رسد رویول قصد دارد با ابداع این محصول جدید، با شرکت‌های بزرگی مانند سامسونگ رقابت کند.

گوشی هوشمند خم شدنی،اخبار دیجیتال،خبرهای دیجیتال،موبایل و تبلت

فلکس‌پای، نخستین تلفن همراه هوشمند با صفحه نمایش انعطاف‌پذیر است که می‌توان از آن هم به شکل تا شده و هم به شکل تا نشده استفاده کرد. تعیین نام تلفن همراه یا تبلت برای این محصول، کار دشواری است زیرا هم مانند تلفن همراه و هم مانند یک تبلت کوچک عمل می‌کند؛ هر چند شکل تبلت آن بیشتر قابل استفاده است. این ابزار ۷.۸ اینچی مجهز به نرم‌افزار اندروید، مانند تلفن همراه قابل حمل است و صفحه نمایش یک تبلت را دارد.

گوشی هوشمند خم شدنی،اخبار دیجیتال،خبرهای دیجیتال،موبایل و تبلت

هنگامی که فلکس‌پای تا می‌شود، فاصله کوچکی میان دو نیمه آن وجود دارد اما اندازه کلی آن، کوچک‌تر از نسخه تا نشده است. اگرچه این محصول، بزرگ به نظر می‌رسد اما گذاشتن آن در کیف بسیار ساده‌تر از گذاشتن یک تبلت است.

قیمت فلکس‌پای، حدود ۱۳۰۰ دلار تعیین شده است.

گوشی هوشمند خم شدنی،اخبار دیجیتال،خبرهای دیجیتال،موبایل و تبلت

کد خبر 428047

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =