همشهری آنلاین: معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ دی امسال در صورت قبولی در مقطع کاردانی سال ۹۷ می توانند به مدت یک دوره، تاریخ اعزام خود را تمدید کنند.

سازمان وظیفه عمومی

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری نیروی انتظامی، سرهنگ نجف حمید زاده روز سه شنبه افزود: مشمولانی که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ ۱۹ دی هستند در صورت قبولی در مقطع کاردانی دانشگاه ها، می توانند تاریخ اعزام به خدمت خود را به مدت یک دوره تا تاریخ ۱۹ بهمن امسال تمدید کنند.

وی گفت: با توجه به اینکه سربازان در حین خدمت برای ادامه تحصیل در مقطع کاردانی ترخیص نمی‌شوند، از همین رو مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ دی ماه امسال در صورت قبولی در مقطع کاردانی دانشگاه‌ها می‌توانند برای بهره مندی از این تسهیلات با ارائه مدارک قبولی دانشگاه، به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) مراجعه کنند.

حمید زاده اضافه کرد: با توجه به اینکه تامین کارکنان وظیفه نیروهای مسلح توسط سازمان وظیفه عمومی امری ضروری است، این تسهیلات فقط برای مشمولان پذیرفته شده در مقطع کاردانی دانشگاه ها در نظر گرفته شده و سایر مشمولان نمی توانند از تمدید یک ماهه تاریخ اعزام به خدمت بهره‌مند شوند.

کد خبر 427852

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =