همشهری آنلاین: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: مبارزه با قاچاق کالا و ارز یک مطالبه جدی است و نیروی انتظامی پرچمدار این مبارزه محسوب می‌شود.

محمد باقری

به گزارش ایرنا، سردار سرلشگر محمد باقری در نشست جمع بندی ارزیابی و نظارت عالی ستاد کل نیروهای مسلح از فرماندهی انتظامی هرمزگان، اظهارداشت: نیروی انتظامی در شرایط کنونی مسئولیت سنگینی همچون برقراری امنیت را بر عهده دارد.

وی افزود: نوع تهدیدات در نظام اسلامی کار نیروی انتظامی برای محافظت از امنیت و ثبات جامعه را چند برابر پر اهمیت می‌کند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: وظیفه سنگین ما جهاد و تلاش شبانه روزی برای خدمت به نظام و پاسداری از خون شهداست؛ شرط نصرت الهی این است که ما در راه خدا مخلصانه عمل کنیم و آنچه در توان داریم، به کار گیریم.

سرلشگر باقری با تاکید بر اینکه امنیت حاکم بر کشور با تلاش مجموعه نظامی و انتظامی محقق شده است، افزود: ایران اسلامی با همه عداوت و توطئه افکنی دشمنان و معاندان، بحمداله سربلند مسیر آرمانی اش را طی می کند.

وی نیروی انتظامی را نیرویی در حال رشد با عملکرد مثبت خطاب کرد و گفت: برخی نیروها تجهیزات محور اند اما ناجا، نیرویی است که بیش از همه به نیروی انسانی متکی است.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح آموزش و تربیت دو بازوی ارتقاء توان نیروی انسانی توصیف کرد و اظهارداشت: باید در جذب نیروی انسانی دقت شود و افراد متدین، متعهد، اصیل، معتقد و گوش به فرمان ولایت جذب بدنه ناجا شوند.

سرلشگر باقری با بیان اینکه صحنه هایی که ناجا در آن وارد عمل می شود بسیار سخت و حساس است، ادامه داد: مبارزه با قاچاق از مطالبات مهم مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و نیروی انتظامی پرچمدار مبارزه با این پدیده شوم است.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود به حماسه نهم دی ماه اشاره کرد و گفت: مردم ایران اسلامی در ۹ دیماه با بصیرت و آگاهی به خوبی احساس کردند، نظام به حضورشان در صحنه نیاز دارد بنابراین با حضورشان آتش فتنه گران را خاموش کردند.

کد خبر 427061

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دفاع-امنیت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی