همشهری آنلاین: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: مبارزه با قاچاق کالا و ارز یک مطالبه جدی است و نیروی انتظامی پرچمدار این مبارزه محسوب می‌شود.

محمد باقری

به گزارش ایرنا، سردار سرلشگر محمد باقری در نشست جمع بندی ارزیابی و نظارت عالی ستاد کل نیروهای مسلح از فرماندهی انتظامی هرمزگان، اظهارداشت: نیروی انتظامی در شرایط کنونی مسئولیت سنگینی همچون برقراری امنیت را بر عهده دارد.

وی افزود: نوع تهدیدات در نظام اسلامی کار نیروی انتظامی برای محافظت از امنیت و ثبات جامعه را چند برابر پر اهمیت می‌کند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: وظیفه سنگین ما جهاد و تلاش شبانه روزی برای خدمت به نظام و پاسداری از خون شهداست؛ شرط نصرت الهی این است که ما در راه خدا مخلصانه عمل کنیم و آنچه در توان داریم، به کار گیریم.

سرلشگر باقری با تاکید بر اینکه امنیت حاکم بر کشور با تلاش مجموعه نظامی و انتظامی محقق شده است، افزود: ایران اسلامی با همه عداوت و توطئه افکنی دشمنان و معاندان، بحمداله سربلند مسیر آرمانی اش را طی می کند.

وی نیروی انتظامی را نیرویی در حال رشد با عملکرد مثبت خطاب کرد و گفت: برخی نیروها تجهیزات محور اند اما ناجا، نیرویی است که بیش از همه به نیروی انسانی متکی است.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح آموزش و تربیت دو بازوی ارتقاء توان نیروی انسانی توصیف کرد و اظهارداشت: باید در جذب نیروی انسانی دقت شود و افراد متدین، متعهد، اصیل، معتقد و گوش به فرمان ولایت جذب بدنه ناجا شوند.

سرلشگر باقری با بیان اینکه صحنه هایی که ناجا در آن وارد عمل می شود بسیار سخت و حساس است، ادامه داد: مبارزه با قاچاق از مطالبات مهم مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و نیروی انتظامی پرچمدار مبارزه با این پدیده شوم است.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود به حماسه نهم دی ماه اشاره کرد و گفت: مردم ایران اسلامی در ۹ دیماه با بصیرت و آگاهی به خوبی احساس کردند، نظام به حضورشان در صحنه نیاز دارد بنابراین با حضورشان آتش فتنه گران را خاموش کردند.

کد خبر 427061

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار